ФОТО

Учасники отримали спортивний інвентар та сертифікати

На території Старосинявської громади у приміщенні Старосинявського ліцею імені Олександра Романенка було проведено семінар-тренінг «Впровадження нових модулів згідно модельної програми НУШ для проведення уроків фізичної культури: РЕГБІ-5» для вчителів фізичної культури, початкових класів, тренерів спортивних секцій.

«Створімо красу разом!»

Творчість завжди надихає, дає стимул працювати, знаходити нові оригінальні ідеї та окреслювати творчі здібності дітей. Завершився кінцевий етап творчого проекту «Створімо красу разом!» цікавою, креативною технікою «Ізонитка».

ВАЖЛИВО

ЄС збільшує обсяг фінансування Європейського фонду миру до майже 8 млрд євро до 2027 року

Рада ЄС ухвалила рішення збільшити обсяг фінансування Європейського фонду миру (ЄФМ) до 7,979 млрд євро (у поточних цінах) до 2027 року, забезпечивши можливість покриття додаткових фінансових потреб.

Ліквідовано прорив водогону

Стався прорив мережі старого водогону на вулиці Грушевського навпроти  відділку місцевої поліції.  Внаслідок аварії  мешканці  центру Старої Синяви, мікрорайонів Заводу, Баштану, Христосова вранці залишилися без водопостачання.

На допомогу захисникам другий дрон Maviс-3

На звернення військовослужбовців -//- окремого стрілецького батальйону Старосинявська громада  організувала  наступну допомогу захисникам на фронт.

ФОТО

Голови громад Хмельниччини взяли участь у загальних зборах регіонального відділення Асоціації міст України

Сьогодні, 14 березня, у Хмельницькому відбулися Загальні збори регіонального відділення Асоціації міст України. Участь у заході взяли міські, селищні, сільські голови громад Хмельниччини, виконавча дирекція та консультанти РВ АМУ, керівництво області та Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

ЄС надасть 5,7 тис. сонячних панелей для України

Європейська Комісія та італійська компанія Enel запустили спільний проєкт «Промінь надії». В межах цієї ініціативи Україні буде надано 5,7 тис. сонячних фотоелектричних панелей.

ФОТО

Вступив у лави добровольців у 2014 році…

Сьогодні у День добровольця селищний голова Віталій Здебський із працівниками структурних підрозділів селищної ради, педагоги та працівники відділу освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради, учнівська молодь вшанували світлу пам'ять Героя АТО, добровольця Олександра Романенка покладанням живих квітів до меморіальних дощок О.Романенку на фасадах приміщень селищної ради та Старосинявського ліцею ім.О.Романенка.

14 березня відзначаємо День українського добровольця

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

ВАЖЛИВО

Вітання селищного голови з Днем добровольця

Дорогі захисники, добровольці! Щирo вітаю вас із Днем українського добровольця! У календарі знаменних дат української держави це свято з’явилося у нелегкий для українців час − у час, коли у кривавій битві з агресором ми вимушені відстоювати своє право на самовизначеність і незалежність.