Новини та події Старосинявської громади

Вічну славу здобули в Україні біля Крут

У читальному залі центральної районної бібліотеки відбулася година мужності "Вічну славу здобули в Україні біля Крут", в якому взяли участь заступник голови селищної ради з питань діяльності виконавчих органів Світлана Лакуста, вчитель-методист історії Старосинявського НВК Оксана Собур та учні  Старосинявського НВК.

16:10 30.01.2017

ДОСИТЬ ВВОДИТИ В ОМАНУ НАСЕЛЕННЯ ГРОМАДИ !

Старосинявська селищна рада на підставі ст. 37 Закону України  «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» вимагає від редакції газети «Колос»  опублікувати  спростування поширених відомостей , що не відповідають дійсності,  в статті «Шлях демократизації, народовладдя … чи феодалізація по-старосинявськи?»  №7-8  від  20 січня 2017 року газети  «Колос» .  У редакцію матеріал надано 24 січня 2017 року.

18:06 24.01.2017

Надали допомог на 42 тисячі

24 січня   відбулось засідання комісії  з  надання  одноразової матеріальної допомоги, яке провела заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів  ради Світлана Лакуста.

17:14 24.01.2017

ТРИВАЄ РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОГРАМИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ З ОСВІТЛЕННЯ

Бригади Старосинявського  району електричних мереж продовжують активно працювати над виконанням програмних завдань, затверджених сесією Старосинявської селищної ради. Селищною радою закуплено необхідне обладнання для вуличного освітлення і  сьогодні  працівники  РЕМ  під керівництвом директора Олега Вікторовича Черниша продовжили роботи з освітлення  частини мікрорайону Браток (вул.Перемоги) у Старій Синяві.

17:30 23.01.2017

У ЛЮБОВІ ДО РІДНОЇ ЗЕМЛІ ТА ПОВАЗІ ОДИН ДО ОДНОГО МОЖНА ЗБУДУВАТИ ЄДИНУ СОБОРНУ УКРАЇНУ

Така думка була пріоритетною під час проведення заходу, приуроченого  Дню Соборності України, який 22 січня відзначає вся держава. З нагоди цієї дати у центрі Старої Синяви зібралися представники різних галузей, працівники Старосинявськоїї селищної ради, депутати селищної та районної рад,  службовці силових структур – Старосинявського райвійськкомату, Старосинявського відділення поліції, Старосинявського  районного сектору ДСНС, молодь та освітяни  для проведення  акції за підтримку миру та злагоди на  території України, законності та порядку в державі, акціє єднання населення Заходу та Сходу.

13:11 22.01.2017

Соборність України: від ідей до сьогодення

Напередодні Дня Соборності України в читальному залі центральної районної бібліотеки відбулось засідання круглого столу на тему «Соборність України: від ідей до сьогодення»,  в якому взяли участь заступник голови селищної ради з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Лакуста, заступник голови райдержадміністрації Оксана Ліщишина, депутат районної ради Микола Маліновський, вчителі, працівники селищної ради, райдержадміністрації, громадськість.

14:31 20.01.2017

НА 13-ій сесії селищної ради приймали Бюджет-2017

У залі адмінбудинку відбулася 13-та позачергова сесія Старосинявської селищної ради, яку провів  селищний голова Віталій Здебський. Участь в роботі взяли  21 депутат селищної ради.  Голова громади  Віталій Едуардович  відкрив сесію:

18:31 19.01.2017