Патрулювання екосистем

Дата: 10.05.2018 13:37

Старосинявський районний сектор попереджає – в Україні продовжується пожежо-небезпечний період, який зв’язаний з підвищенням температури у навколишньому середовищі. І для забезпечення протипожежного захисту населення, рятувальники не радять розводити багаття та спалювати різне сміття в такий час.

У 90%  випадків причина виникнення лісових пожеж – є людина, яка необережно поводиться із вогнем у лісі, у місцях роботи і відпочинку, не звертає уваги на необхідність суворого дотримання правил протипожежної безпеки.

Масові пожежі можуть виникати в спеку та при посухах від ударів блискавки, необережного поводження з вогнем, випалювання сухої трави та з інших причин. Вони можуть викликати згорання лісових масивів та помість розташованих поблизу, ліній електропередач та сільськогосподарських угідь.