Відвідали загальноосвітню школу №1

Дата: 29.05.2018 11:05

29 травня у смт.Стара Синява рятувальники відвідали загальноосвітню школу №1. Діти якої проводили час у парку, і для них була приємна несподіванка коли приїхав пожежний автомобіль.

Працівники Старосинявського районного сектору розповіли дітям, що практично щодня громадяни за різних обставин знаходять застарілі боєприпаси або підозрілі предмети. Навіть після довготривалого перебування у землі, вони здатні на детонацію.

Тож рятувальники наголосили на забороні торкатися таких знахідок, і навчили малечу, як правильно треба діяти при їх виявленні. В кінці лекції рятувальники роздали інформаційні листівки для кращого засвоєння інформації.
Шановні громадяни! Не забувайте, що легковажне та необережне поводження з вибухонебезпечними предметами неодноразово призводило до нещасних випадків як із дітьми, так і з дорослими. Тож будьте обережні, та своєчасно повідомляйте про небезпеку.