Дотримуйтесь правил пожежної безпеки в лісах

Дата: 14.03.2018 15:13

В зв’язку з настанням пожежонебезпечного періоду ДП «Старокостянтинівське лісове господарство» просить, Вас, обмежити випалювання трави на луках, стерні на полях, що безпосередньо прилягають до лісу або захисних лісонасаджень. Оскільки вище зазначені дії можуть завдати шкоду лісовим насадженням.

Порушення правил поводження з вогнем вважається нехтуванням особою необхідних, виходячи з обставин, застережних заходів відносно вогню, джерелом виникнення якого стали дії винного. Згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення ст. 77 «Порушення вимог пожежної безпеки в лісах» Порушення вимог пожежної безпеки в лісах – тягне за собою накладення штрафу на громадян від п’яти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п’ятнадцяти до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів громадян. Знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі, - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від п’ятнадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від тридцяти п’яти до шістдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.