Хмельницька область, Хмельницький район

Тиждень знань з безпеки життєдіяльності

Дата: 15.11.2018 17:03

15 листопада, у рамках проведення «Тижня знань з безпеки життєдіяльності», до рятувальників 34 Державного пожежно-рятувального поста завітали учні Паплинецької ЗОШ.

Під час зустрічі із надзвичайниками школярі дізнались про секрети професії рятувальника, про можливості техніки та пожежно-рятувального обладнання, що застосовується для гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій різного характеру. Крім того, дітлахи показали непогані знання із правил безпечної поведінки та впевнено назвали номер Служби порятунку "101".

Проте чи не найцікавішим заняттям для малечі було “перетворення” на рятувальників — кожен охочий мав змогу приміряти захисний одяг та спорядження бійців, потримати справжнісіньке пожежно-технічне обладнання.

Старосинявський районний сектор
ГУ ДСНС України у Хмельницькій області