Співробітникі Старосинявського районного сектору ДСНС України у Хмельницькій області завітали до школярів

Дата: 21.06.2018 11:11

21 травня співробітниками Старосинявського районного сектору ДСНС України у Хмельницькій області завітали до школярів .

Під час спілкування з учнями початкових та старших класів рятувальники розповіли про можливі причини виникнення пожежі та нагадали про правила безпечної поведінки під час відпочинку в місцях масового перебування людей, біля водоймищ, під час знаходження підозрілих та вибухонебезпечних предметів, про заборону спалювання сухої трави, а також про дотримання правил пожежної безпеки під час перебування в лісах та лісопаркових зонах.

Приємно було чути, що діти знають всі екстрені служби та номери телефонів за якими можна їх викликати.
Токож було надано кожному із дітей можливість одягнути спеціальний одяг пожежного, та загасити умовну пожежу. По завершенню зустрічі дітям було роздано інформаційні листівки та пам’ятки для кращого засвоєння інформації..