НЕ ПАЛІТЬ БАГАТТЯ!

Дата: 04.09.2018 14:54

Старосинявський районий сектор ще раз наголошує про настання особливо небезпечного періоду щоосені. З настанням сухої погоди, зростає ризик виникнення пожеж внаслідок самовільного спалювання рослинності. Подібні дії призводять до забруднення навколишнього середовища, а вогонь може перекинутись на лісосмуги, ліси, присадибні території.

Тож співробітники Старосинявського  РС   ДСНС   України  в Хмельницькій області нагадують людям про небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок, випалювання сухої трави та сміття. Адже найчастіше пожежі у природних екосистемах виникають в результаті людської недбалості та неуважності. Особливо збільшується кількість такого роду пожеж у весняно-літній та осінні періоди. Рятувальники особливо наголошують на необхідності суворого дотримання правил безпеки під час відвідування лісових масивів, адже порушення елементарних правил пожежної безпеки може стати причиною масштабних пожеж та трагічних наслідків.

Старосинявський  РС   ДСНС.