ВРЯТУВАЛИ БУДІВЛІ ВІД ВОГНЮ

Дата: 19.07.2018 14:08

18 липня 2018 року о 13 годині 10 хвилин на спецлінію "101" надійшло повідомлення про пожежу у житловій будівлі в смт.Стара Синява. Як з’ясувалося причиною пожежі стало коротке замкнення електромережі. На місце події виїхали чергове відділення 34 ДПРП ГУ ДСНС України у Хмельницькій області та місцева пожежна команда с.Заставці. Завдяки оперативним діям рятувальників вдалося запобігти подальшому розповсюдженню полум’я, врятувавши від вогню розташовану поруч господарську будівлю та допоміжну споруду.

Старосинявський районний сектор ГУ ДСНС України у Хмельницькій області закликає громадян дбати про належний протипожнений стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки. Зокрема: - слідкуйте за станом та справністю електромережі, та пічного опалення - при виникненні пожежі негайно викликайте вогнеборців за номером "101", адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення.

Старосинявський РС ДСНС.