Конкурс дитячої творчості «Посмішка єднає Україну»

Увага! Attention! Achtung! Ти - творча, креативна, енергійна особистість, дотримуєшся здорового способу життя та переконаний, що посмішка об’єднає Україну? Тоді запрошуємо тебе взяти участь у конкурсі дитячої творчості «Посмішка єднає Україну». Надсилай свою роботу разом з анкетою та стань учасником щорічного конкурсу, який реалізує ПП «Фенік Дент» у партнерстві з Фондом «Зміцнення громад» та інформаційними партнерами «День за Днем» та ТРК «Like TV».

ОГОЛОШЕННЯ

Увага!!! Для всіх платників податків і зборів!!! Нові рахунки для сплати податків і зборів!!! Управління фінансів виконавчого комітету Старосинявської селищної ради інформує, що 10.09.2018 року закінчується перехідний період функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів.

Обласний конкурс журналістських робіт у 2018 році на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Хмельницької област

Хмельницька обласна рада в рамках діяльності Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголошує проведення обласного конкурсу журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Хмельницької області. Конкурс присвячений висвітленню започаткованої в Україні масштабної реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, а також кращим практикам, ініціативам й позитивним зрушенням в розвитку громад Хмельницької області.

Громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детального плану території

Відповідно до постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводиться громадське слухання, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детального плану території земельної ділянки (кадастровий номер 6824486500:01:011:0011) для нового будівництва Пилявської АЗПСМКЗ «Старосинявський центр первинної медико-санітарної допомоги» в с. Пилява вул. Жукова на (1-2 лікаря з житлом) Старосинявського району Хмельницької області.

Оголошення про проведення конкурсу

Оголошується конкурс на зайняття посади директора комунальної  установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Старосинявської селищної ради.

Оголошується конкурс на право оренди

“Оголошується конкурс на право оренди нерухомого майна на території Старосинявської  селищної  ради ,  яке знаходиться за адресою: с. Нова Синява ,  вул. Перемоги,7б’’-  гідротехнічна  споруда

ОГОЛОШЕННЯ

Старосинявське районне управління головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області приймає скарги громадян по питаннях захисту прав споживачів за адресою: смт Стара Синява, вулиця Толстого, 17, телефон 2-04-52.