Фото без описуВідповідно до Закону України від 24.05.2012 року, №4865–VI «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 року, №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» передбачено процедуру присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій та затверджено порядок проведення громадського обговорення.

Згідно ст. 6 цього Закону подаємо узагальнені зауваження і пропозиції, що надійшли під час громадського обговорення. У зв’язку з цим, відповідно інформуємо на сайті: найменування юридичної особи, якій пропонуюється присвоїти ім’я фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події: комунальна установа Пасічнянська дитяча музична школа Старосинявської селищної ради, Старосинявського району Хмельницької області. Ім’я фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події, що пропонується присвоїти юридичній особі: Петро Андрійович Німець

Обгрунтування пропозиції: Німець Петро Андрійович, директор Пасічнянської дитячої музичної школи Старосинявського району, Хмельницької області, заслужений працівник культури України. Народився 16 вересня 1949 року в с. Кузьмин Красилівського району Хмельницької області. З 1956 по 1966 роки навчався в Кузьминській середній школі. З 1968 по 1970 роки проходив службу в Радянській армії в Забайкальському військовому окрузі, м. Кяхта Бурятської АРС, військове звання – капітан. З 1970-го по 1974 роки навчався в Хмельницькому музичному училищі на факультеті хорового диригування. Без відриву від викладацької діяльності П.А.Німець закінчив Рівненський педагогічний інститут. З серпня 1974 року і до листопада 2018 року Петро Андрійович працював директором Пасічнянської ДМШ. Завдяки його керівництву колектив досяг вагомих успіхів, а школа зміцнила матеріально-технічну базу і посіла чільне місце однієї з кращих в області. П.А.Німець очолював Пасічнянський самодіяльний хор якому в 1980 році присвоєно звання «Народний» та зразковий дитячий хор, який є лауреатом обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

У 2005 році Петро Німець став переможцем Всеукраїнського конкурсу на кращого працівника культурно-освітніх закладів. Від обласної профспілки визнаний переможцем у номінації «Кращий керівник аматорського колективу» (2005 р.).

Нагороджений: у 1981 році – знаком «ВЦРПС» за досягнення в самодіяльному мистецтві, у 1983 році – знаком «Відмінник культурного шефства над селом», 1985 році – медаллю «Лауреат Всесоюзного огляду самодіяльної художньої творчості», 1999 році – високою державною нагородою «Заслужений працівник культури України». Першим відкритим заходом, присвяченим пам’яті П. А. Німця був звітний концерт учнів та викладачів Пасічнянської ДМШ 16 травня 2019 року.

Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або історичної події: Адміністрація школи, педагогічний колектив, учні школи, батьки, громадськість.

Строк, місце, час проведення заходів із громадського обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників.

Форма громадського обговорення: збори. Дата громадського обговорення: 27 лютого 2021 року. Місце проведення: актова зала Пасічнянської дитячої музичної школи Старосинявської селищної ради, Старосинявського району Хмельницької області. Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): вулиця А. Лятавського, 1, с. Пасічна Старосинявський район, Хмельницька область 31414 (подається у письмовій формі); pnimets@ukr.net (із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає); тел. моб. 068 429 5418 – С. С. Жарун, директор тел. стаціонарний 3-24-24, (в усній формі з зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає). Усі пропозиції та зауваження подаються у письмовій або усній формі Пасічнянській дитячій музичній школі Старосинявської селищної ради, Старосинявського району Хмельницької області впродовж 30 днів із дати опублікування відповідного інформаційного повідомлення.

Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: вулиця А. Лятавського, 1, с. Пасічна Старосинявський район, Хмельницька область, Пасічнянська ДМШ, pnimets@ukr.net, тел. 3-24-24.

Прізвище, ім’я, по батькові особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: Жарун Світлана Степанівна.

Строки і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: після отримання висловлених пропозицій та проведення аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на сайті Старосинявської селищної ради starosynjavska-gromada.gov.ua. Обговорення проводиться упродовж двох місців у засобах масової інформації та на сайті.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в обговоренні питання щодо присвоєння Пасічнянській дитячій музичній школі Старосинявської селищної ради, Старосинявського району, Хмельницької області імені Петра Андрійовича Німця.