ОГОЛОШЕННЯ

Старосинявська селищна рада, відділ культури селищної ради  запрошує 14 жовтня 2018 року для  святкування 475 річниці селища Стара Синява, Дня захисника України та Дня Українського козацтва.

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ ОТГ!

Інститут Політичної Освіти ЗАПРОШУЄ депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад (ОТГ) зголошуватися до участі в навчальних семінарах з актуальних питань депутатської діяльності

ОГОЛОШЕННЯ

Сьогодні в приміщенні Центру надання адміністративних послуг розпочато прийом сімейними лікарями, терапевтами Старосинявського центру первинної медико – соціальної допомоги по заключенню декларацій із жителями району для отримання первинної медичної допомоги. Надалі зареєструвати декларацію із лікарем відвідувачі ЦНАП зможуть згідно затвердженого графіку:

До уваги громадськості!

Старосинявська селищна рада повідомляє, що 16 жовтня цього року о 10 годині в малому залі адмінбудинку селищної ради відбудеться громадське обговорення доцільності створення притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Запрошуємо до участі в обговоренні.

Щодо міжнародної Програми  “Fit for Partnership with Germany”  (“Готові до співпраці з Німеччиною”)

В рамках двостороннього співробітництва Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та німецьке Товариство з міжнародного співробітництва (GIZ) реалізують Програму з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна: Fit for Partnership with Germany – Готові до співпраці з Німеччиною.

Оголошення на заміщення посади практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Старосинявської  селищної ради

Оголошення на заміщення посади практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Старосинявської селищної ради

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Старосинявської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантої посади практичного психолога.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Оголошується проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря (керівника) комунального некомерційного підприємства «Старосинявський центр первинної медико – санітарної допомоги»