ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до постанови ЦВК від 07.04.2019 року №759 «Про проведення повторного голосування з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року» повторне голосування з чергових виборів Президента України призначено на 21 квітня 2019 року.

Подільсько-буковинський міжнародний форум “Швейна галузь: перезавантаження”

Повідомляємо, що 25-26 квітня у місті Хмельницький відбудеться Подільсько-буковинський міжнародний форум “Швейна галузь: перезавантаження”, що організовується Центром інформаційної підтримки бізнесу (м. Хмельницький, комплекс "СВ-клуб", вул.Свободи, 1А) за підтримки Європейського банку Реконструкції і Розвитку у рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business.

Шановні Старосинявці, споживачі послуг КП «Старосинявський ЦВК №1» !

Відповідно до ст. 26  розділу V Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189-VIII до 10 грудня 2018 року споживачі комунальних послуг, в тому числі, водопостачання та водовідведення, повинні укласти договори з виконавцями комунальних послуг Так, згідно чинного законодавства споживач зобов’язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору. Це означає, що споживач та виконавець мають укласти окремий договір, який конкретизує умови типового договору, уточнює їх, зважаючи на особливості будинку та прибудинкової території.

Шановні жителі Старосинявщини, споживачі КП «Старосинявський центральний водоканал №1»

Згідно зі статтею 1 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», плата за абонентське обслуговування — платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг у багатоквартирному будинку.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНСЕЛКО АГРО» РЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЕНСЕЛКО – ЗАХІД.ОГОЛОШЕННЯ

Товариство з обмеженою відповідальністю «Енселко Агро» повідомляє про те, що у період з 10 квітня 2019 р. по 17 квітня 2019 р. товариством будуть проводитись агротехнічні заходи із внесенням агрохімікатів на поле № 26, 28, 31, 29, 33, 27, розташоване в адміністративних межах Старосинявської селищної ради, Старосинявського району, Хмельницької області. У зв’язку з наведеним, наполегливо просимо Вас, повідомити жителів населених пунктів, що входять в зазначену селищну раду, про проведення агротехнічних заходів для уникнення небажаних наслідків.

До відома жителів Старосинявської громади!

5 квітня у приміщенні Старосинявської амбулаторії ЗП/СМ (долікарський кабінет) проводяться заходи , приурочені до Всесвітнього дня здоров’я, що відзначається у суспільстві 7 квітня.

ЩОДО ПРАВА ВЛАСНОСТІ ТА БАЛАНСОВОЇ  ПРИНАЛЕЖНОСТІ  ТЕХНІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ В БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКАХ

ЩОДО ПРАВА ВЛАСНОСТІ ТА БАЛАНСОВОЇ ПРИНАЛЕЖНОСТІ ТЕХНІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ В БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКАХ

Перш за все, давайте визначимося з питанням власності на багатоквартирні житлові будинки. Як передбачено ч. 7 ст. 92 Конституції України, правовий режим власності визначається виключно законами України.

Оголошення!

Шановні споживачі! 03.04.2019 0 10 год 00 хв в с. Бабине Адміністрацією Комунального підприємства «Старосинявський центральний водоканал №1» буде проведено збори по питанню підключення до системи водогону (в приміщенні Бабинської сільської ради);

Товариство з обмеженою відповідальністю «Енселко Агро» повідомляє про те, що у період з 30 березня 2019 р. по 10 квітня 2019 р. товариством будуть проводитись агротехнічні заходи із внесенням агрохімікатів на поле № 26,27,28,33,32,31,29,30,99,98, розташоване в адміністративних межах села Іванківці , Старосинявського району, Хмельницької області. У зв’язку з наведеним, наполегливо просимо Вас, повідомити жителів населених пунктів, що входять в зазначену сільську раду, про проведення агротехнічних заходів для уникнення небажаних наслідків.

На Хмельниччині  стартує весняно-літня нерестова заборона

На Хмельниччині стартує весняно-літня нерестова заборона

Нерест – це особливий та надзвичайно важливий період у житті мешканців водойм, коли відбувається їх розмноження, у цей період вони стають вразливими і безпомічними.  В цей час, як ніколи рибі потрібен спокій і затишок, вона потребує охорони від браконьєрів і  від того наскільки успішно та вдало пройде нерест залежить чисельність риби у наших водоймах та майбутнє рибних ресурсів.