ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 21 липня 2005 р. №630 та Закон України Про ЖКХ №2454-VІІІ від 07.06.2018, споживання води без лічильника є безобліковим і від’єднується від загальної мережі без попередження.

До уваги жителів Старосинявської ОТГ.

Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2019 році» 30 травня 2019 року з 10.00 до 12.00 буде проведена перевірка готовності системи централізованого оповіщення до використання у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

До уваги жителів Старосинявської ОТГ!

Адміністрація КНП «Старосинявський ЦПМСД» повідомляє про те, що в зв′язку з проведенням додаткових заходів з посиленої імунізації проти кору, працівниками закладу проводяться активні прийоми в Старосинявській АЗП/СМ та виїзди мобільної бригади для вакцинації дітей та дорослих дошкільних та загально-освітніх навчальних закладів району. Тому, виїзди на фельдшерські пункти і амбулаторії району, де відсутні медики (ФП с. Теліженці та Пилявська АЗП/СМ ), тимчасово призупинено. Про відновлення виїздів населення повідомлять заздалегідь.

Чергова консультація Міністра юстиції Павла Петренка

Доброго дня! Мій сусід орендує земельну ділянку вже декілька років, але тиждень тому до нього приїхали невідомі люди з документами і заявили що віднині вони є орендарями. Він звернувся до поліції, там зареєстрували заяву і більше нічого. Цього року я теж планував взяти землю в оренду, але тепер  побоююсь. Підкажіть, як бути?

Чергова консультація Міністра юстиції Павла Петренка

Пане Міністре! Я працював столяром на підприємстві майже півроку, отримував “наручно” зарплату, але, як з’ясувалося, офіційно мене ніхто не оформив. Про всі обов’язкові процедури при влаштуванні на роботу я дізнався вже потім, після інциденту. Як мені бути тепер?

ТИМЧАСОВО НЕ БУДЕ ВОДИ!

Шановні жителі Старої Синяви, комунальне підприємство Старосинявської селищної ради «Старосинявський центральний водоканал №1» просить вибачення за незручності та повідомляє вас, що сьогодні 06.05.2019р. можливі перебої з водопостачанням із 14.00 до 17.00.

Відповідальне батьківство сьогодні- гідне майбутнє завтра!

Міністерство юстиції і Уряд одним із ключових завдань своєї роботи визначили піклування про наше майбутнє – про наших дітей. Очевидно, що ця турбота неможлива без сприяння відповідальному ставленню батьків до своїх обов’язків по вихованню і належному утриманню дітей.