ОГОЛОШЕННЯ

День Незалежності України – святкуємо разом!

Щорічні відпустки: порядок та умови надання

Літо.У розпалі сезон відпусток. Право кожного працівника на щорічну відпустку гарантовано законодавством України. Право на оплачувану щорічну відпустку передбачено статтею 45 Конституції України. Умови, тривалість і порядок надання відпусток визначено Кодексом законів про працю України, Законом України «Про відпустки»,  іншими законами та нормативно-правовими актами України.

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

СЕЛИЩНА РАДА ЗВЕРТАЄ УВАГУ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ ЯКІ ОТРИМУЮТЬ ДОТАЦІЇ ЗА ВИРОЩУВАННЯ МОЛОДНЯКА ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ, ЩО З 5 СЕРПНЯ 2019 РОКУ В УКРАЇНІ ВВЕДЕНО МІЖНАРОДНИЙ НОМЕР БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ , ЯКИЙ СКЛАДАЄТЬСЯ З 29 СИМВОЛІВ.

За сприяння Хмельницької обласної служби зайнятості у січні-липні 2019 року знайшли роботу 4,9 тис. молодих осіб

Відповідно до Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», до молоді відносяться громадяни України віком від 14 до 35 років. У січні-липні 2019 року статус безробітного у Хмельницькій обласній службі зайнятості мали 8,0 тис. осіб з числа молоді віком до 35 років. Станом на 01 серпня 2019 року на обліку в службі зайнятості перебувало 2,9 тис. безробітних осіб даної категорії.

ОГОЛОШЕННЯ

Комунальне підприємство Старосинявський центральний водоканал №1 інформує про те, що з 12 серпня 2019 року підприємство стає платником податку на додану вартість, в зв’язку з чим буде змінено тарифи на надання послуг, а саме:

Інструменти підтримки малого та середнього бізнесу в громадах

Хмельницький Центр розвитку місцевого самоврядування в рамках проекту U-LEAD з Європою «Підтримка реформи децентралізації в Україні» запрошує фахівців об’єднаних територіальних громад та місцевих підприємців взяти участь у семінарі «Інструменти підтримки малого та середнього бізнесу в громадах».

Оплата послуг  - тільки через банки

Оплата послуг - тільки через банки

Комунальне підприємство «Старосинявський центральний водоканал№1» доводить до всіх жителів інформацію про те, що з 12 серпня 2019 року платежі за водопостачання, водовідведення та інші платежі здійснювати лише в відділеннях ХОУ АТ (Ощадбанку) та ПриватБанку. Комунальні платежі водопостачання та водовідведення сплачені у АТ «Укрпошта» на рахунок платників зараховуватись не будуть.

УКРАЇНА ДОЛУЧАЄТЬСЯ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ТИЖНЯ ПІДТРИМКИ ГРУДНОГО ВИГОДОВУВАННЯ

Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування проводиться щорічно з 1 по 7 серпня за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. Близько 170-ти країн світу щорічно приєднуються до заходів підтримки та популяризації вигодовування немовлят материнським молоком.

Школа локальної демократії 2.0

Громадських активістів, службовців органів місцевого самоврядування та депутатів запрошують сформувати Команди змін у своїх громадах та пройти навчання у “Школі локальної демократії 2.0.” Взяти участь зможуть команди з об’єднаних громад Тернопільської, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Львівської або Волинської областей, до яких входять 3 особи (представник громадської організації або громадський активіст, депутат місцевої ради, працівник виконавчих органів місцевої ради).