Новини та події Старосинявської громади

ПОЖЕЖА СТАЛАСЯ РАПТОВО…

06 листопада 2016 р. о 05 год 39 хвилин,  на пункт зв’язку 34-го державного пожежно-рятувального поста надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с.Паньківці, на вул. Святкова, 31. Про подію до Служби порятунку «101» повідомив господар будинку.

18:08 07.11.2016

ОСІННЄ СВЯТО – ДЕНЬ СОЦІАЛЬНОГО ПРАЦІВНИКА

Кожного року  восени працівники соціальної сфери відзначають своє професійне свято. У лютому 2016 року рішенням сесії селищної ради було створено три комунальні бюджетні установи  з напрямком роботи в соціальній сфері.

17:28 07.11.2016

СТАРОСИНЯВСЬКА ОТГ ГОТУЄТЬСЯ ДО ЗИМИ: ЗАКУПЛЕНО ТА УКОМПЛЕКТОВАНО НОВУ ТЕХНІКУ

Закінчилися тендерні процедури   та період акцепту. Головою Тендерного комітету, першим заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Карпушиним Андрієм Андрійовичем  організовано та проведено засідання тендерного комітету із закупівлі  різних видів техніки, де  під час розкриття конвертів розглянуто усі пропозиції конкурсантів, відібрано тих, які запропонували найнижчі ціни.

16:40 07.11.2016

ГОТУЄМОСЯ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

У кабінеті голови громади  Віталія Здебського відбулося засідання організаційного комітету з приводу відзначення професійного свята Дня працівника соціальної сфери.  Кожен член комітету мав можливість висловити власні думки щодо  організації святкового заходу.

17:29 03.11.2016

У МШАНЦІ СТАЛАСЯ «НАДЗВИЧАЙНА СИТУАЦІЯ»

Того дня, здається, нічого не віщувало лиха… У приватному будинку  громадянки Лажевської Світлани  із села Мшанець сталася пожежа, яка була оперативно ліквідована  черговим відділенням  34- державного пожежного рятувального поста під керівництвом начальника РС ДС НС Валентина  Матіяша.   За даними акту обстеження побутових умов, виданим Старосинявською селищною радою, та повідомленням Старосинявського  районного  сектору  ГУ ДС НС України в Хмельницькій області, пожежа виникла внаслідок короткого замикання в електромережі, внаслідок чого склалися великі збитки.

12:46 02.11.2016

СТВОРИЛИ БЛАГОУСТРІЙ БІЛЯ ХРАМІВ

За проханням прихожан та Благочинних району селищна рада втілила у життя ряд заходів із благоустрою біля храмів та на територіях храмів: у центрі Старої Синяви – Храму  Святої Покрови, у с.Застацях – храму Різдва-Пресвятої Богородиці, у храмі Преображення Господнього в рамках Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою, озелененню,  поліпшення стану довкілля Старосинявської селищної ради на 2016-2020 роки, котру прийнято депутатами селищної ради  у травні 2016 року, працівниками селищної ради та комунального підприємства «Старосинявський комунгосп» встановлено нові лавки, квітники із самшитом та баки для сміття.

14:10 01.11.2016

У ДЕНЬ БІЛОЇ ТРОСТИНИ

Напевно,  кожна людина хоча б раз у своєму житті зустрічала на вулиці  незрячого.  Як правило,  цих людей легко впізнати за сонцезахисними  окулярами, які вони носять незалежно від сезону, і білої тростини в руках.

13:33 01.11.2016

Інформація щодо дій жителів сіл та селища об’єднаної теритооріальної громади Старосинявької селищної ради при перейменуванні вулиці

В останні дні часто виникають питання щодо незручностей для жителів територіальної громади селища  внаслідок зміни назви вулиці.

11:04 01.11.2016

ЗАВЕРШЕНО НАСТУПНИЙ ЕТАП ТЕНДЕРУ: ЗАКУПИЛИ НЕОБХІДНУ ТЕХНІКУ

Першим із  етапів був тендер по закупівлі причепів, де за пропозиціями та дотримання процедур тендерного комітету згідно чинного законодавства  переможцем стали ТОВ «Укравтозапчастини», які запропонували найнижчу ціну – 237 800 грн. Тендерні процедури тривали протягом вересня, потім згідно законодавчих вимог, чекали процедури акцепту.Головою Тендерного комітету, першим заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Карпушиним Андрієм Андрійовичем  організовано та проведено кілька засіданнь тендерного комітету із закупівлі  різних видів техніки, де  під час розкриття конвертів розглянуто усі пропозиції конкурсантів.

16:59 28.10.2016

У ЛИПКАХ СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА

День села зібралися відзначити не лише мешканці Липок, а й  уродженці цього села та орендарі земельних паїв, працівники відділу культури, національностей та релігій  виконавчого  комітету селищної ради, районного Будинку культури, молодь села та старожили.

16:01 28.10.2016