Старосинявська громада
Старосинявський район, Хмельницька область

Новини та події Старосинявської громади

ГРОМАДА ВІДЗНАЧИЛА ХРЕЩЕННЯ РУСИ-УКРАЇНИ

Дата створення: 13:14 28.07.2016

Хрещення Русі — процес прийняття і поширення християнства у Русі. Ключова подія — масове хрещення у 988 році мешканців Києва, а згодом інших міст держави князем Володимиром I Святославовичем, у результаті  чого  християнство стало провідною релігією на Русі. 

ДЕПУТАТИ СПІЛЬНО ОРГАНІЗУВАЛИ РЕЙД

Дата створення: 13:09 28.07.2016

Про випадки відмови у перевезенні учасників бойових дій в зоні  АТО  мешканці  громади інформували  депутатів селищної ради неодноразово. Так жителі с. Лисанівці  повідомили голову депутатської фракції ВО «Батьківщина» у районній раді  про прикрий випадок в рейсовій маршрутці Хмельницький – Івки, грубого порушення правил перевезення пасажирів – пільговиків.

У ГРОМАДУ ЗАВІТАВ ІНОЗЕМЕЦЬ

Дата створення: 16:43 27.07.2016

В один із перенасичених подіями днів селищної ради  виділився один, у який в Старосинявську об’єднану громаду до секретаря Наталії Гарник та керуючого справами Оксани Бондарчук звернувся за допомогою іноземець  Владислав Станіслав Обідзінський, який мешкає у м. Томашів – Любельські у Польщі, розшукуючи свою давню родину.

Правила реєстрації місця проживання

Дата створення: 08:21 27.07.2016

Постановою від 2 березня 2016 року № 207 Кабмін затвердив Правила реєстрації місця проживання та Порядок передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічний реєстр. У Правилах йдеться, що реєстрація / зняття з реєстрації місця проживання / перебування здійснюється виконавчим органом сільської, селищної або міської ради, сільським головою (у разі коли відповідно до закону виконавчий орган сільської ради не створено) на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, на яку поширюються повноваження відповідної сільської, селищної або міської ради.

ЗА ПРОЕКТОМ «РАДА+ГРОМАДА» ВІДНОВЛЕНО БІЛЬШЕ 15 СЕПТИКІВ

Дата створення: 16:07 26.07.2016

Більше 15 років на початку вулиці Ватутіна, в центрі Старої Синяви, каналізаційна система знаходилась в неналежному стані, а нечистоти підтоплювали житловий будинок. Не кращою видалася ситуація  і на вулиці Івана Франка біля будинку №9, де протягом 10 років  не ремонтували каналізаційні споруди.  За ініціативи  голови об’єднаної територіальної громади  Віталія Едуардовича Здебського, начальника Старосинявського РС  ДСНС України в Хмельницькій області Валентина Матіяша було організовано ремонтні роботи з відновлення даних споруд.

ТРИ ДНІ ДО ГОЛОВИ ГРОМАДИ ЗВЕРТАЛИСЯ ГРОМАДЯНИ ЩОБИ НАДАТИ ПІДМОГУ В ЛІКВІДАЦІЇ СТИХІЙНИХ ВИПАДКІВ

Дата створення: 17:15 21.07.2016

20 липня 2016 року  МНС-ники  продовжували ліквідовувати наслідки  стихії. Починаючи із 17 липня по 20 липня 2016 року до голови громади Віталія Здебського зверталися  мешканці громади з проханням надати підмогу у ліквідації наслідків стихійних випадків.

Відділ реєстрації місця проживання фізичних осіб діє при селищній раді

Дата створення: 18:43 20.07.2016

Рішенням №36 6-ї сесії  Старосинявської селищної ради VII  скликання від 17.05.2016 Затверджено  Положення про відділ реєстрації місця проживання фізичних осіб виконавчого комітету Старосинявської селищної ради".

Старосинявська молодь виборола призове місце в обласному етапі конкурсу «Сокіл-Джура»

Дата створення: 18:37 20.07.2016

Нещодавно завершився  обласний етап  військово-патріотичної гри  «Сокіл-Джура»,  який проходив  на території заповідника Самчики. Зі Старосинявської об’єднаної територіальної громади  були представники –команда  молоді  «Характерники»  - Старосинявський НВК.

У селі Травневе дерево впало на будинок

Дата створення: 13:34 19.07.2016

18 липня на Старосинявщині пройшла злива, яка супроводжувалася сильним вітром та градом.  О 15 год. 30 хв. на пункт зв’язку частини  34 ДПРП надійшло повідомлення від голови Старосинявської об’єднаної громади Віталія Здебського, що в с. Травневе по вул. Набережній, впало дерево на житловий будинок.