Старосинявська громада

Новини та події Старосинявської громади

У ГРОМАДІ СТВОРЕНО ВІДДІЛ ОСВІТИ

Дата створення: 10:39 20.04.2016

Згідно рішення сесії № 54  третьої сесії  Старосинявської селищної ради  від  29 грудня  2015 року створено самостійний структурний підрозділ виконавчого комітету  Старосинявської селищної ради - Відділ освіти, молоді, спорту та культури.  Начальником відділу призначено досвідченого педагога, директора Старосинявської ДЮСШ Пузирука Олександра Миколайовича.

Освіта Старосинявської ОТГ - в умовах децентралізації

Дата створення: 17:45 19.04.2016

Переглянути в форматі PDF

В Адампільській амбулаторії оновили обладнання

Дата створення: 16:02 19.04.2016

Яке б не було реформування галузей – це є певні кроки вперед, відповідно і зміни, які багатьма сприймаються  непросто… Старосинявська селищна рада  (Об’єднана територіальна громада) діє на Старосинявщині 5-ий місяць, шлях її становлення досить нелегкий,  кожен крок вимагає колосальної роботи і зусиль, змін та мудрих рішень. Тому  одним із важливих кроків голови громади Віталія Здебського був крок до співпраці та об’єднання  зусиль  інвесторів і громади на вирішення нагальних проблем населення та соціальних напрямків  роботи на селі. Співпрацюючи із керівництвом  підприємства «Елеватор Буд Інвест», завдяки цим інвесторам  нині в  Адампільській  амбулаторії  загальної  практики  сімейної медицини, котра обслуговує  2625 жителів,  оновлено  обладнання  – встановлено сучасне  стоматологічне  устаткування, проведено каналізацію та воду.

СТВОРЕНО ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ

Дата створення: 13:33 19.04.2016

Відділ культури, національностей, релігії та туризму створений  02 лютого 2016 року рішенням 4-ої сесії Старосинявської селищної ради №52.

У ГРОМАДІ СТВОРЕНО УПРАВЛІННЯ ФІНАНСІВ

Дата створення: 16:52 18.04.2016

Шановні  жителі громади!

Життя громади .БІЛЬШІСТЬ ПАСІЧНЯНЦІВ ХОЧУТЬ ВІДНОВЛЮВАТИ ДОРОГИ, ОСВІТЛЕННЯ ТА ЧИСТИТИ КРИНИЦІ.

Дата створення: 17:05 15.04.2016

Голова громади Віталій Едуардович Здебський практикує у своїй роботі тісну співпрацю із мешканцями сіл, тому на кожну зустріч із жителями запрошує різні служби Старосинявської селищної ради для роз’яснення ситуації реформування, яке нині на часі в Україні.  На думку голови громади, кожен мешканець має бути почутий, пропозиції до Програми соціально-економічного розвитку будуть включені згідно протоколів сходів сіл і врахована буде думка більшості.

ДЕПУТАТИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, ЧОРНОБИЛЬЦІ, РЯТУВАЛЬНИКИ ТА АФГАНЦІ РАЗОМ ІЗ ГОЛОВОЮ ГРОМАДИ ВИСАДЖУВАЛИ КУЩІ САМШИТУ

Дата створення: 17:43 14.04.2016

Скільки уже мовлено про благоустрій  біля пам’ятного знаку  ліквідаторам на ЧАЕС, що в центрі Старої Синяви, але цього року  вперше  головою об’єднаної громади Віталієм Здебським  організовано дружний  «суботник», який об’єднав усіх у спільній справі наведення благоустрою біля цих святих місць.

БОРОТЬБА ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ ІЗ КОЖНОГО

Дата створення: 17:46 13.04.2016

У кожному селі, не секрет, навесні починається «боротьба» із стихійними сміттєзвалищами, у деяких селах такі смітники утворювалися  роками… Їх не мали змоги ліквідувати із-за відсутності належної спецтехніки. Голова селищної ради (об’єднаної територіальної громади)  Віталій Здебський, аналізуючи подібні явища у селах громади, наголошував, що благоустрій та охайність на території  сіл, вулиць, парків, скверів  у багатьох напрямках залежить від самих мешканців та їх культури і виховання.

"ЕЛЕВАТОР БУД ІНВЕСТ " - XXI століття

Дата створення: 16:10 12.04.2016

Наш рідний Старосинявський  край – це переважно аграрний регіон із відсутністю промислових підприємств.  Це добре розуміє об’єднана територіальна громада,  яка покликана працювати для  людей. Завдяки розробленій Схемі планування територій на Старосинявщині,  із березня 2016 року легалізував роботу інвестор в с.Адампіль, який виявив бажання співпрацювати з громадою.  Виникає необхідність подальшого розвитку промисловості, як наслідок товариство "Елеватор Буд Інвест" не може залишатися байдужим до вирішення проблем району.

УЧНІВСЬКА МОЛОДЬ ЗДАЄ ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ

Дата створення: 16:06 12.04.2016

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 29.10.2016 р. №81 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році», згідно календарного плану на базі Старосинявського НВК – пункт пробного ЗНО, 2.04. 2016 р. проведено пробне ЗНО з української мови та літератури (85 учасників), та 9.04 2016р. з хімії, біології, історії України, іноземної мови та фізики (64 учасники).