Фото без описуКожен крок допомоги захисникам українських земель наближає перемогу. Старосинявська громада регулярно організовує заходи та всіляку підтримку фронту. Ось днями у приміщенні Старосинявського центрального будинку культури "Ритм" відбувся благодійний концерт «Хай живе вільна Україна !» за участі працівників та аматорів будинку культури, викладачів та учнів Старосинявськоі дитячої мистецької  школи, бібліотечних працівників та органу місцевого самоврядування.

Завдяки небайдужим жителям селища, учасників благодійності,  зібрано 10 тис. грн., які передано 102-ій бригаді територіальної оборони (ТРО), яка знаходиться на нульових позиціях Запорізького напрямку, де дуже потрібне авто для виконання оперативних службових завдань.

Наближаймо перемогу разом! Слава Україні!

За матеріалами відділу культури, національностей,

релігій та туризму виконкому селищної ради.