Фото без описуДержавна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до жителів Хмельниччини: не вчиняйте еколиха – не спалюйте суху траву та листя, не завдавайте шкоди подільській землі.

Щоденно наша країна потерпає від ворожої навали, Служба порятунку залучена до ліквідації наслідків ворожих обстрілів, до ліквідації пожеж задля порятунку людського життя та майна, за що іноді рятувальники платять надвисоку ціну – власним життям. Роботи у рятувальників надзвичайно багато, не додавайте і ви клопоту своїми незаконними діями випалюючи екосистему.

Аргументація для потенційних паліїв (і громадян, і посадовців) у грошовому еквіваленті наступна:

  • - від 91 800 до 153 тис. грн – за знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу навколо населених пунктів, вздовж залізниць;
  • - від 1530 грн до 15 300 грн – за порушення вимог пожежної безпеки в лісах;
  • - від 3060 грн до 21 420 грн – за самовільне випалювання рослинності або її залишків;
  • - від 6120 грн до 30 600 грн – за самовільне випалювання рослинності або її залишків в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду.

Як повідомляє головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Хмельницького районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, підполковник служби цивільного захисту Мирослав Явдощук,  за даними Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області лише з початку року через дії паліїв завдано збитків державі на суму понад 5 млн гривень.

 Для детальнішого ознайомлення з відповідальністю за такі дії, на листівці є QR-код, просканувавши який, ви зможете переглянути відео, поширити та перекинути знайомим та друзям.

Будьте свідомі!

Фото без опису

 

Державна служба України з надзвичайних ситуацій

в Хмельницькій області