Підтримуємо волонтерську справу

Третій рік повномасштабної війни… Кожен населений пункт нашої громади активно долучається до волонтерської допомоги військовим-землякам, підтримуючи захисників, хто чим може.

Сьогодні провели акцію «За чисте довкілля»

Старосинявська селищна територіальна громада сьогодні провела весняну акцію «За чисте довкілля!». Працівники апарату селищної ради, структурних підрозділів та комунальних підприємств вийшли на ділянки територій центру містечка, прибирали, вирізали зайву рослинність, чистили дерева та підрізали кущі, прополювали квітники та висаджували квіти, фарбували лавки.

ВАЖЛИВО

Приєднайтеся до акції за «Чисте довкілля»!

Вже традиційно кожного року до Великодня ми наводимо лад у своїх оселях, щоб зустріти одне з найбільших християнських свят з чистими помислами і чистим довкіллям.

Відбулося засідання виконкому

Перший заступник селищного голови Олександр ПОПИК провів он-лайн засідання виконавчого комітету, участь в якому взяло 24 члени виконкому. Хвилиною мовчання члени виконкому вшанували пам'ять 61 загиблого Героя.

Відремонтували ділянку центральної площі у Старій Синяві

Ямковий ремонт доріг місцевого значення та їх благоустрій - питання на часі. Відповідно до Програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць та доріг комунальної власності Старосинявської селищної ради на 2022-2025 роки, яку підтримали депутати селищної ради на сесії ради, тривають роботи щодо утримання та розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету.

ВАЖЛИВО

Обговорено результати громадських слухань у Сьомаківському старостинському окрузі

Сьогодні у селищній раді відбулося засідання організаційного комітету з організації громадських обговорень кандидатури старости Сьомаківського старостинського округу Старосинявської селищної ради, яке провів голова оргкомітету, перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик.

«Формування мережі цифрових лідерів»

На Хмельниччині відбувся семінар-тренінг «Формування мережі цифрових лідерів» для представників органів місцевого самоврядування області, який тривав з 24 по 25 квітня. Участь у відкритті семінару взяв заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв.

Зустрілися родини загиблих Героїв

У читальному залі центральної бібліотеки для дорослих відбулося  засідання координаційної ради первинного осередку Всеукраїнської громадської організації "Об'єднання матерів і дружин Захисників України", яке провела голова первинного осередку ГО Галина Ковалевська, мати загиблого Героя у перший день війни Олега Ковалевського.