Інформація для пенсіонерів з Донецької і Луганської областей

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 14.05.2016 №167 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” починаючи з 1 липня 2016 р. виплата пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, довічних державних стипендій за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Пенсійного фонду України, фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, що призначені внутрішньо переміщеним особам, здійснюється виключно через рахунки та мережу установ і пристроїв публічного акціонерного товариства “Державний ощадний банк України”.

ГОЛОВОЮ ГРОМАДИ СТВОРЕНО ОПЕРАТИВНУ ГРУПУ

До голови Об’єднаної територіальної громади  Віталія  Здебського  звернулися за порадою і допомогою мало захищені родини із сіл Адамполя та Миколаївки.  Голова громади  провів  оперативну нараду , на яку запрошено:

ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ОРГАНІЗАЦІЙНЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

У залі центральної бібліотеки відбулося перше організаційне засідання виконавчого комітету Старосинявської селищної ради, яке провів  селищний голова   Здебський Віталій Едуардович.  Голова представив усіх членів виконкому згідно рішення сесії селищної ради №  38  від 17.05.2016 року.

ЛІКВІДОВАНО АВАРІЙНІ ДЕРЕВА В ЦЕНТРІ СТАРОЇ СИНЯВИ

Неодноразово до голови Старосинявської селищної ради Віталія Здебського надходять заяви  посприяти видаленню аварійних або крихких дерев біля будівель та житлових масивів, доріг та тротуарів на території громади.   Ця процедура не завжди виконується просто, оскільки є старі аварійні дерева, які можуть пошкодити дахи будинків, паркани та лінії електропередач… і необхідно залучати різні служби – газовиків, РЕМ, МНС, водоканал та ін.