ЛІКВІДОВАНО АВАРІЙНІ ДЕРЕВА В ЦЕНТРІ СТАРОЇ СИНЯВИ

Дата: 30.05.2016 17:45

Неодноразово до голови Старосинявської селищної ради Віталія Здебського надходять заяви  посприяти видаленню аварійних або крихких дерев біля будівель та житлових масивів, доріг та тротуарів на території громади.   Ця процедура не завжди виконується просто, оскільки є старі аварійні дерева, які можуть пошкодити дахи будинків, паркани та лінії електропередач… і необхідно залучати різні служби – газовиків, РЕМ, МНС, водоканал та ін.

Кілька років тому  навіть стався прикрий випадок, коли стара верба в центрі містечка під час грози  впала  в парку на вул. Івана Франка, перегородивши рух до  центральної  площі.

У центрі Старої Синяви  на розі вулиць Ватутіна та Мончака в місцевому сквері  головою громади організовано різні служби для ліквідації аварійних дерев, які могли зашкодити дорожньому руху.  Працівники та керівництво КП «Старосинявський комунгосп»,  Старосинявського РЕМ,  КП «Центральний водоканал» оперативно провели роботу  по  зрізу дерев.

Прес-служба ОТГ.