«Бачимо світ серцем»

Дата: 03.06.2016 17:05

3 червня в рамках благодійної акції «Бачимо світ серцем» в Свято-Покровському храмі УПЦ  КПП відбулась спільна молитва, яку провів митрофорний протоієрей, Благочинний Старосинявського району УПЦ КП Олег Макаровський  за здоров’я осіб з вадами зору, в ній  взяли участь заступник селищного голови  Світлана Лакуста,  голова Старосинявської райдержадміністрації  Ігор Русий, заступник начальника управління Пенсійного Фонду в  Старокостянтинівському районі  Людмила Мельник,  заступник голови правління ТПО УТОС  О. Леськова.

Також в приміщенні  Недільної школи Свято-Покровського храму  УПЦ КП  відбулось засідання круглого столу з питань соціального захисту осіб з вадами зору,  концерт за участю працівників районного будинку культури та святковий обід для людей з обмеженими фізичними можливостями.

За давніми легендами саме в ці дні відбуваються молитви у храмах за долю незрячих.

Прес-служба ОТГ.