Інформація для пенсіонерів з Донецької і Луганської областей

Дата: 03.06.2016 16:18

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 14.05.2016 №167 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” починаючи з 1 липня 2016 р. виплата пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, довічних державних стипендій за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Пенсійного фонду України, фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, що призначені внутрішньо переміщеним особам, здійснюється виключно через рахунки та мережу установ і пристроїв публічного акціонерного товариства “Державний ощадний банк України”.

В зв’язку з вищезазначеним, необхідно терміново відкрити рахунок для виплати пенсії у ПАТ “Державний ощадний банк України” та звернутися із заявою і рахунком  до органу Пенсійного фонду за місцем реєстрації.

У разі не подання рахунку для виплати пенсії через ПАТ “Державний ощадбанк” виплату пенсії з 1 липня 2016 року буде припинено.

Прес -служба  ПФУ  в  Старосинявському  рай оні.