Фото без описуУ БЕРЕЗНІ 2019-го нам ДОВЕЛОСЯ ЛІКВІДОВУВАТИ НАСЛІДКИ ПРИРОДНОЇ СТИХІЇ

У березневі дні негода тривала недовго, але встигла натворити біди.  Сильний буревій майже в усіх населених пунктах Старосинявської ОТГ наніс збитків як для домогосподарств та і значних втрат зазнали комунальні установи селищної ради.

Буревій був такої сили, що повалив дерева. У с.Заставці у місцевій школі стара ялина впала на дах навчального закладу і завдала шкоди покриттю; значних втрат нанесено буревієм у с.Нова Синявка, де зірвано дах Новосинявської ЗОШ І-ІІІ ст. та пошкоджено лінію елекропередач; зафіксовано пошкодження даху в Мшанецькій ЗОШ І-ІІІ ст.; нанесено шкоди і в КП «Старосинявській центральній районній лікарні».

Була оперативно створена робоча група, в котру увійшли відповідні спеціалісти, депутати селищної ради, з метою проведення аналізу нанесеної шкоди. Виїхали на пошкоджені об’єкти, щоби спланувати хід ліквідації наслідків стихії.

Селищною радою було розпочато ряд заходів з ремонту приміщень комунальної власності.

Наймасштабніші наслідки стихії було оперативно ліквідовано:

• Новосинявська ЗОШ І-ІІІ ст. – збитки становили 150 тис. грн. – ремонтні роботи проведено в повному обсязі;
  • КП «Старосинявська ЦРЛ» - збитки склали 4100 грн. ;
  • Заставецька філія Старосинявського НВК – близько однієї тис. грн. – роботи проведено;
  • Старосинявський ДНЗ №2 - близько 3,6 тис. грн. – наслідки усунено.