ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ОТГ

Дата: 09.04.2020 20:25

Селищною радою було підтримано та профінансовано 17 Програм розвитку. На фінансування заходів, передбачених Програмами із розвитку різних сфер діяльності та наслідків природної стихії, яка, на превеликий жаль, сталася в 2019 році двічі – у березні та липні, спрямовувалося у 2019 році 13 млн. 850,3 тис. грн.

Підтримано програми: Програма забезпечення лікарськими засобами пільгових категорій населення, що проживають на території Старосинявської селищної ради на 2019 – 2020 роки, під яку спрямували із селищного бюджету, 80 тис. грн.; Прогрма "Питна вода " Старосинявської селищної ради на 2019 - 2020 роки – профінансовано 1 млн. 483 тис. грн.; Програма розвитку земельних відносин Старосинявської селищної ради на 2017-2021 роки – профінансовано 180,3 тис. грн. для виготовлення технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів смт Стара Синява, сіл Нова Синявка, Адампіль і Перекора; Програма будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг Старосинявської селищної ради на 2016 – 2019 роки – у минулому році профінансовано - 141,7 тис. грн. на поточний ремонт вуличних доріг як центру громади, так і сіл; Програма природоохоронних заходів з охорони навколишнього середовища Старосинявської селищної ради на 2017 - 2021 роки – профінансовано 358,9 тис. грн.; Комплексна програма профілактики злочинності, покращення координації та повсякденної (оперативної) діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку на території Старосинявської селищної ради Хмельницької області на 2016 – 2020 роки – профінансована на 35 тис. грн.; Цільова програма забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Старосинявському районі на 2016 -2020 роки профінансована із селищного бюджету на 35 тис. грн.

Про реалізацію інших програм розповів детальніше по ходу Звіту.