1.Старосинявською ОТГ працює над розвитком Центру безпеки громади. Малим пожежним командам передано для добровольців-вогнеборців формений бойовий одяг, який я отримав в рамках європроекту в м.Івано-Франківськ. Вартість комплектів форменого одягу становить більше 104,5 тис. грн. за кошти європроекту «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах України». Ініціатива впроваджується Асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”, ми стали активними учасниками цього проекту.

Фото без опису

2. Селищною радою підтримано сучасний проект «Поліцейський офіцер громади», як новий формат роботи дільничного офіцера поліції, котрий передбачає його постійну присутність на території громади, тісну співпрацю з населенням, підзвітність ОТГ. Національна поліція забезпечує офіцера заробітною платою, формою, табельною зброєю, камерою та планшетом, можливо – автомобілем в залежності від фінансування. Селищна рада в рамках проекту виділила службове приміщення в с. Адампіль, де зараз діє Адампільська місцева пожежна команда. Вже проведено ремонт, замінено вікна на металопластикові, встановлено металеві двері та грати на вікнах, на що використано 38 тис. грн. із селищного бюджету. Зараз працюємо над тим, щоби профінансувати із селищного бюджету придбання ноутбуків та іншого офісного обладнання.