БЮДЖЕТ – 2019

Дата: 09.04.2020 23:16

Громада перевиконала запланований бюджет на 2019 рік. Над цим працювали усі структурні підрозділи селищної ради.

За 2019 рік до селищного бюджету Старосинявської селищної ОТГ по загальному та спеціальному фондах з урахуванням міжбюджетних трансферт надійшло 151 мільйон 144,1 тис. грн., що становить 100,9% до планових призначень з урахуванням змін за звітний період або більше на 1 мільйон 364,7 тис. грн., до 2018 року надходження збільшилися на 1мільйон 518,6 тис. гривень. Зокрема, до загального фонду селищного бюджету надійшло власних доходів у сумі 71 мільйон 625,2 тис. грн., що становить 100,7% до планових призначень на 2019 рік з урахуванням змін, а до минулого 2018 року власні надходження збільшилися на 7 мільйонів 143,6 тис. грн. або на 11,1%.

У структурі надходжень селищного бюджету найвагомішим залишається податок на доходи фізичних осіб, питома вага якого склала 59,2% у загальному обсязі надходжень загального фонду селищного бюджету без урахування трансферт.