ДОТАЦІЇ ЗА МОЛОДНЯК

Дата: 09.04.2020 15:31

ДОТАЦІЇ ЗА МОЛОДНЯК

Протягом 2019 відділом економіч­ного розвитку, торгівлі та інвестицій виконко­му селищної ради, в.о. старостами населенню громади, яке утримує молодняк ВРХ, надана грунтовна допомога в оформлені дота­цій згідно Постанови КМУ від 07 лютого 2018 року №107 (із змінами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 р. № 110) - Дотація нараховувалася на безповорот­ній основі за утримання зареєстрованого молодняка ВРХ до 13-ти місячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб.

Відділом економіч­ного розвитку, торгівлі та інвестицій виконко­му селищної ради протягом 2019 року підготовлено та упорядковано 804 пакети документів на отримання дотацій в сумі два мільйони 591 тисяч. 400 грн., всього ВРХ молодняка – 1606 голів; документи передано в Де­партамент агропромислового розвитку м.Хмельницький.