ОСВІТА

Дата: 09.04.2020 16:30

У 2019 році НА ПІДТРИМКУ ОСВІТЯНСЬКОЇ ГАЛУЗІ ІЗ СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ СПРЯМОВАНО БІЛЬШЕ 39.5 МІЛЬОНІВ ГРИВЕНЬ

Забезпечено для 1 класів «Нової української школи»153 комплектами меблів на суму 198,9 тис. грн., в тому числі за кошти місцевого бюджету 27,7 тис. грн., 14 комплектів дидактичних матеріалів на суму 179,0 тис. грн., в тому числі за кошти місцевого бюджету 18,2 тис. грн., 14 ноутбуків та багатофункціональних пристроїв та 2 ламінатори на суму 341,3 тис. грн., в тому числі за кошти селищного бюджету 34,1 тис. грн. Придбано 4 комп’ютери в Старосинявський НВК на суму 62,4 тис. грн., в тому числі за кошти селищного бюджету 6,3 тис. грн. Облаштовано електроопалення в Гречанському ДНЗ на суму 55 тис. грн.

ОНОВЛЕНО МАТЕРІАЛЬНУ БАЗУ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

У минулому році виконано роботи з покращен­ня матеріально-технічного стану навчальних закладів громади: капітально відремонтовано внутрішні вби­ральні кімнати в Пасічнянському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей» на суму 277,4 тис. грн., в тому числі з місцевого – 67,7 тис. грн. та в Старосинявсь­кому НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» ім. О.Романен­ка на суму 250,2 тис. грн., в тому числі з місцевого бюджету 64,2 тис. грн. Придбано два газових котли «Рівнотерм-96» в Мшанецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ» на суму – 61,6 тис. грн. Придбано електроплиту ПЕ-4ШН в Новосинявський ДНЗ «Берізка» вартістю 16 тис. грн.

Відділом освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету селищної ради освоєно кошти державного бюджету на обладнання: для корекційного розвитку на суму 62,2 тис. грн.; доукомплектовано обладнанням кабінет фізики Старосинявсько­го НВК - 250 тис. грн.

За кошти селищного бюджету і сприянням селищної ради прид­бано 2 інтерактивних дисплеї - 150 тис. грн.; придбано 2 інте­рактивних комплекси для 1 класу Старосинявського НВК «Загаль­ноосвітня школа І-ІІІ ст., гімна­зія» ім. О.Романенка за 100 тис. грн.; придбано 2 телевізори для 1 класу в Пасічнянському НВК, Адампільській ЗОШ І-ІІІ ст. на суму 31 тис. грн. Облаштовано мережу Інтернет в Пасічнянсь­кому НВК, Адампільській ЗОШ І-ІІІ ст. за кошти обласного бюд­жету - 381,3 тис. грн.

ПІДТРИМАЛИ ТВОРЧУ МОЛОДЬ

Гарною родинною щорічною традицією є освітянська акція «Vivat» із вшанування обдарованої творчої молоді Старосинявської об’єднаної територіальної громади. Влітку 94 обдарованих дітей нагороджено сертифікатами «Vivat», 24 тис. грн. із селищного бюджету спрямовано на підтримку юних талантів у різних напрямках досягнень.

Як бачимо, виконано чимало завдань та вирішено нагальних проблем. Тому хочу подякувати за планомірну роботу та реалізацію запланованого тим депутатам селищної ради, які не стоять осторонь вирішення питань і підтримують їх хід виконання під час проходження постійних депутатських комісіях селищної ради та сесіях селищної ради. Дякую вам за розуміння і співпрацю.