Фото без опису7 вересня 2020 року працівниками Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради спільно із поліцейським офіцером Старосинявської селищної громади І. Хоменком здійснено виїзди у сільську місцевість з метою обстеження умов проживання сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах. Завдання служб – разом підтримати, допомогти та надати роз’яснення щодо вирішення повсякденних життєвих проблем, що виникають у сім’ях.

Виїздом охоплено с. Уласово Русанівка, с. Бабино та смт. Стара Синява.

У родинах обстежено умови проживання дітей. Із батьками проведено роботу щодо створення належних умов для повноцінного розвитку та виховання дітей, дотримання санітарно-гігієнічних норм у помешканні, цільового використання коштів, отриманих на дітей тощо.

Також одній сім’ї надано гуманітарну допомогу у вигляді одягу та взуття для дітей.

За інформацією Старосинявського ЦСССДМ