Фото без описуУ рамках Всеукраїнського тижня громадянського суспільства поліцейськими офіцерами громади проведено зустріч із представниками освіти, громадськості та комунального підприємства «Старосинявський комунгосп» Старосинявської селищної ради. Мета зустрічі -  створити безпечне середовище в житті громади та здобуття довіри людей.

Під час обговорення проведено аналіз проблемних питань на території Старосинявської територіальної громади та обговорено ймовірні шляхи їх вирішення у тісній співпраці разом із громадськістю.

Перші кроки нашої зустрічі були  націлені продемонструвати на практиці, що співпраця і спільне вирішення нагальних потреб громади може дати поштовх до розвитку територіальних громад і створити платформу для взаємодії та реалізації майбутніх нових проєктів. У Старосинявській селищній раді  дана  зустріч мала  за мету надання детальної інформації про кожен етап співпраці з громадськістю, наведено приклади успішних та сучасних практик діяльності організацій в Україні.

Тож якщо у Вас є сміливі ідеї, реалізація яких принесе користь громаді – подавайте для співпраці,  бажаємо перемоги!

За матеріалами ПОГ.