На Хмельниччині поліцейські офіцери громади отримали помпові рушниці та службові автомобілі «Renault Duster». Старосинявську громаду в офіційній частині представляли: перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик, поліцейський офіцер громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області Олександр Майданевич.

Рік тому на Хмельниччині запрацювали поліцейські офіцери громади. Тоді на майдані Незалежності вони отримали 44 укомплектовані автомобілі. Для повної комплектації не вистачало тільки помпових рушниць. Сьогодні, як і обіцяли раніше, усі 58 поліцейських офіцерів громади області отримали зброю і ще 14 - службові автомобілі «Renault Duster».

Хмельниччина стала п’ятою областю в Україні, де приступили до роботи поліцейські офіцери громади. Перед призначенням кожен із них пройшов багатоетапний відбір, спеціальну поглиблену підготовку за участі українських та іноземних фахівців та стажування на базі поліції Дніпропетровської області, яка стала пілотною в проєкті.

- Рік тому ми одними з перших в Україні запустили на цій площі проєкт «Поліцейський офіцер громади». І сьогодні з впевненістю можу сказати, що цей проєкт став найуспішнішою формою співпраці поліції і громади, спрямованою на забезпечення якісних умов життя, безпеки і швидкого реагування на будь-які ситуації. Він дав можливість людям навіть у найвіддаленіших куточках області відчути себе у безпеці, — звертаючись до присутніх, зазначив Руслан Герасимчук, начальник ГУНП в Хмельницькій області, він передав Олександру Майданевичу ключі від нового автомобіля.

Сертифікат вручив представникам Старосинявської ОТГ голова Хмельницької ОДА Сергій Гамалій, Олександру Майданевичу вручено помпову рушницю.

На урочистостях були присутні керівники поліції області, представники органів місцевої влади та самоврядування, голови ОТГ та, власне, самі поліцейські офіцери громади.

Усі 58 поліцейських офіцерів громади отримали помпові рушниці. Ще 14 ПОГів, які до цього ділили транспорт з колегами, отримали службові автомобілі «Renault Duster». Тепер на Хмельниччині повністю виконана концепція «1 ПОГ - 1 автомобіль», щоб поліцейський громади був максимально мобільним і якнайшвидше прибував на потребу громадян.

Принагідно ще 10 автомобілів отримали інші підрозділи поліції області.

Мені приємно, що Хмельниччина є одним із регіонів держави, де створюється нова система управління безпекою, - звертаючись до присутніх, наголосив голова Хмельницької облдержадміністрації Сергій Гамалій. - І я дякую кожному з вас за те, що ви робите, що наші громадяни відчувають себе в безпеці.

Селищним головою підтримано сучасний проект «Поліцейський офіцер громади», як новий формат роботи дільничного офіцера поліції, котрий передбачає його постійну присутність на території громади, тісну співпрацю з населенням, підзвіт­ність ОТГ. У громаді уже другий рік поспіль діє сучасний проект «Поліцейський офіцер громади». У вигляді субвенції перерахували 90 тис. грн. із селищного бюджету, упорядкували приміщення, створили належні умови роботи в Адамполі, у Старій Синяві – профінансували також.

На сьогодні наше головне завдання – забезпечити правопорядок на території громади, захистити та підтримати законослухняних громадян, щоби в їхніх домівках завжди був спокій.

За матеріалами «ПОГ»