Фото без описуПоліцейським офіцерам громади постійно доводиться працювати в непростому ритмі служби та розглядати різні звернення громадян, що стосуються захисту прав людини, законності та правопорядку.

Так, нещодавно до офіцера громади звернулася місцева жителька з приводу крадіжки , вчиненої невідомими особами орієнтовно в період часу із 01 січня по 15.03.2021 року, котра шляхом зриву навісного замка в приміщенні літньої кухні с.Паньківці здійснила таємне викрадення двох чавунних плит та алюмінієвого котла ємкістю 80 л. Поліцейські офіцери Старосинявської громади здійснили виїзд на місце події та під час розгляду звернення шляхом особистого пошуку встановили особу, яка здійснила крадіжку даних речей побуту.

Подія зареєстрована в ЄО та відомості внесено до ЄРДР від 15 березня 2021 року за ст. 185 ч.3 Кримінального Кодексу України.

За матеріалами поліцейських офіцерів громади.