Фото без описуПрацівниками Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради спільно з поліцейським офіцером Старосинявської громади Сергієм Хоменком здійснено виїзд у населені пункти: с.Пилява та с. Пилявка. Під час виїзду відвідано сім’ї, які відносяться до вразливих категорій населення та потребують соціальної підтримки.

Для членів сімей проведено профілактичні бесіди щодо способів забезпечення відповідального батьківства, недопустимості порушення прав дітей, попередження домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми. Наголошено щодо відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків, виховання дітей, їх навчання.

Кожна сім’я повинна нести відповідальність  за належне виховання дітей та створення умов для їхнього розвитку.

За інформацією Старосинявського ЦСССДМ