Стартує всеукраїнське опитування роботодавців Пресреліз

Стартує всеукраїнське опитування роботодавців

Упродовж листопада 2023 року  Державна служба зайнятості спільно з Федерацією роботодавців України за підтримки Helvetas Swiss Intercooperation проводить опитування роботодавців з метою визначення поточних та перспективних потреб підприємств у працівниках, затребуваних професіях та навичках.

Професійний пошук роботи та реєстрація безробітних в службі зайнятості Пресреліз

Професійний пошук роботи та реєстрація безробітних в службі зайнятості

Пошук роботи — це теж робота. І головне в ній — знайти чіткий алгоритм дій. Звертайтеся до служби зайнятості! Кваліфіковані фахівці стануть вашим помічником з пошуку роботи. Також ви можете шукати роботу самостійно, приміром, через Єдиний портал вакансій.

Ринок праці Хмельниччини Пресреліз

Ринок праці Хмельниччини

У січні-вересні 2023 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 19,4 тис. громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 2 536 роботодавців. В базі даних  налічувалось 10,7 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив  9286  гривень на одну вакансію.

Компенсація за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю Пресреліз

Компенсація за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю

Нещодавно Уряд запровадив програму, за якою роботодавець, що працевлаштував людину з інвалідністю та підготував для неї робоче місце, має можливість отримати компенсацію вартості облаштування такого місця.

Робота для ВПО: ти потрібен! Пресреліз

Робота для ВПО: ти потрібен!

Державна служба зайнятості пропонує ряд сервісів та послуг, спрямованих на сприяння у працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб (далі - ВПО) на новому місці.

Ринок праці Хмельниччини Пресреліз

Ринок праці Хмельниччини

Станом на 1 вересня  2023 року кількість зареєстрованих безробітних становила 2,8 тис. осіб, в тому числі  86 учасників бойових дій,  233 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб. Серед безробітних: