НОВИНИ
ТОП-10 вакансій від Хмельницької обласної служби зайнятості
Шукаєте роботу? Хмельницька обласна служба зайнятості має для вас 1884 пропозицій роботи від роботодавців Хмельниччини. Популярними залишаються професії у сферах торгівлі і послуг, транспорту, сільському господарстві та переробній промисловості.
Офіс «Зроблено в Україні» - ваш надійний партнер у розвитку бізнесу!
Офіси «Зроблено в Україні» спрямовані на підтримку та розвиток малого і середнього бізнесу. У 2024 році відкрито 80 офісів по всій Україні. Серед них на Хмельниччині діють 4 - м.Хмельницький, м.Кам’янець-Подільський, м.Шепетівка та м.Ізяслав.
Хмельницька обласна служба зайнятості: основні здобутки 2024 року
У 2024 році Державна служба зайнятості активно впроваджувала урядові ініціативи, що допомагали безробітним і роботодавцям, автоматизувала свої послуги та розробляла нові сервіси: «Єдине вікно послуг», мобільний додаток «Державна служба зайнятості». «2024 рік став часом нових можливостей, сервісів, послуг, орієнтованих на людей та роботодавців. Ми пропонували гідний вибір: від навчання до започаткування власної справи. І на кожному з етапів, який би не обрали наші клієнти, ми були поряд. В новому році буде ще більше зручностей і сервісів», - зазначила директорка Державної служби зайнятості Юлія Жовтяк.
Як роботодавцю отримати компенсацію за працевлаштування безробітного?
Роботодавцю, який за направленням центру зайнятості працевлаштує громадянина у статусі зареєстрованого безробітного понад один місяць, компенсується 50% фактичних витрат на оплату праці, але не більше розміру мінімальної заробітної плати.
Працевлаштуй молодь - отримай гроші від держави
Роботодавець, який працевлаштує молодь за направленням служби зайнятості, має право на компенсацію у розмірі 50% мінімальної заробітної плати.
У Ізяславі запрацював офіс «Зроблено в Україні»
У приміщені Ізяславського управління Шепетівської філії Хмельницького ОЦЗ розпочав роботу офіс «Зроблено в Україні» для підтримки мікро- та малого бізнесу.
єРобота: від 50 тисяч до 1 мільйона гривень на розвиток власної справи
Від 50 тисяч до 1 мільйона гривень можуть отримати українці на відкриття або розвиток власної справи. На ці кошти можна орендувати приміщення, придбати обладнання або сировину, використати на послуги з маркетингу та реклами…
158 ветеранів та людей з інвалідністю пройшли професійне навчання
Учасники бойових дій та люди з інвалідністю внаслідок війни можуть безкоштовно пройти професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. На вибір - 95 професій та більше 400 освітніх програм.
Працевлаштуй вимушеного переселенця: отримай 8000 гривень
Роботодавцеві, який працевлаштує внутрішньо-переміщену людину, передбачена виплата у розмірі 8000 гривень. Компенсація виплачується впродовж 3 місяців, а за працевлаштування ВПО з інвалідністю – впродовж 6 місяців.
Служба зайнятості в смартфоні: запустили мобільний застосунок
Новий цифровий застосунок для пошукачів роботи запустила Державна служба зайнятості. Підтримали розробку Польща, Німеччина та Програма розвитку ООН.