Як ветерану розпочати власну справу? Пресреліз

Як ветерану розпочати власну справу?

З квітня минулого року діє програма «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», яка  реалізується службою зайнятості в рамках урядового проєкту «єРобота». Ця програма  спрямована на розбудову ветеранського бізнесу в Україні та створення нових робочих місць.

Повний аналіз ринку праці Хмельниччини за січень Пресреліз

Повний аналіз ринку праці Хмельниччини за січень

Станом на 1 лютого 2024 року кількість зареєстрованих безробітних становила 2,9 тисяч осіб, в тому числі  175 учасників бойових дій,  296 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.

Служба зайнятості: корисні контакти для тих, хто в пошуку роботи Пресреліз

Служба зайнятості: корисні контакти для тих, хто в пошуку роботи

До Державної служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні можуть звертатись усі незайняті громадяни, які бажають працювати.  А також зайняті громадяни, які бажають змінити місце роботи, працевлаштуватися за сумісництвом чи у вільний від навчання час.

Учасникам бойових дій: безкоштовне професійне навчання Пресреліз

Учасникам бойових дій: безкоштовне професійне навчання

Учасники бойових дій та люди з інвалідністю внаслідок війни можуть безкоштовно пройти професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. На вибір - 95 професій та 365 освітніх програм.

Хмельницька обласна служба зайнятості:  основні здобутки 2023 року Пресреліз

Хмельницька обласна служба зайнятості: основні здобутки 2023 року

Упродовж 2023 року Державна служба зайнятості продовжувала удосконалювати та автоматизувати свої послуги, запроваджувала нові сервіси та програми, розробляла нові моделі обслуговування клієнтів тощо. Зокрема було реалізовано низку урядових ініціатив, направлених на підтримку безробітних та роботодавців, а також шляхом надання вже традиційних послуг – з працевлаштування, професійного навчання, надання ваучера, організації громадських,  суспільно корисних та інших робіт тимчасового характеру.