Сучасній школі – сучасна техніка!

Діти - наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх - святий обов’язок сім’ї, освітніх закладів, громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна - сильна і красива! Тільки тоді ми будемо рости здоровими, впевненими та щасливими у прийдешньому дні, будемо навчатися на благо України. Сьогодні селищний голова Віталій Здебський із першим заступником селищного голови Олександром Попиком, депутатом селищної ради Олександром Пузируком зустрілися із педколективом Старосинявського НВК, адресували передноворічні вітання з подарунками – сучасними ноутбуками.

У ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ АРХІВУ

Кінець грудня  ознаменувався  святковою датою для архіваріусів Старосинявщини – відзначенням професійного свята.  З цієї нагоди перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик від імені селищного  голови Віталія Здебського та депутатського корпусу, виконавчого комітету селищної ради вручили грамоти селищної ради колективу комунальної установи «Трудовий архів» (завідувач Людмила Сологуб) та головному спеціалісту архівного відділу архівного відділу Хмельницької райдержадміністрації Вікторії Мусат і привітали їх із професійним святом.

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ СЕЛИЩНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ І НС

23 грудня 2021 року відбулося заключне в цьому році чергове засідання селищної комісії з питань ТЕБ і НС згідно плану роботи комісії на 2021 рік. Членам комісії, які працювали дистанційно, в он – лайн режимі, було запропоновано до розгляду три питання:

НОВЕ У ЗАКОНОДАВСТВІ: ЯК ПРОВЕСТИ РЕЄСТРАЦІЮ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ?

Нещодавно у Верховній Раді прийняли закон «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні». Даний закон покликаний значно спростити процедуру отримання так званої прописки. Детально про новий закон та його вимоги розповідає начальник відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Ганна Окоманчук.

СТАРОСИНЯВСЬКІ ЕНЕРГЕТИКИ СВЯТКУЮТЬ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

Кожного року в кінці грудня вже стало давньою доброю традицією - в день зимового сонцестояння святкувати День енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна.

ЗАСВІТИЛИ ВОГНІ НА НОВОРІЧНІЙ ЯЛИНЦІ

Традиційно вся Україна запалює перші новорічно-різдвяні вогники на ялинках у містах та селах.  Старосинявська громада теж відкрила головну ялинку громади зі святковими урочистостями. Ведучі артисти Будинку культури,  викладачі Старосинявської ДМШ щирими вітальними словами відкрили свято: «Вітаючи всіх вас сьогодні, сказати хочемо знов і знов,  нехай завжди будуть із вами: Надія, Віра і Любов! Хай добрий янгол із небес, боронить і не розчарує, і дивних тисячі чудес, в житі всім вам дарує!»

НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ ДІТЯМ

Новорічні свята – це зимова казка, яку чекають усі, але особливо бажана вона для дітей, які вірять в дива та чекають  на їх здійснення. З нагоди новорічно-різдвяних свят  в рамках «Програми надання соціальних послуг Старосинявським центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради на 2021-2025 роки» працівниками Старосинявського ЦСССДМ спільно з поліцейськими офіцерами громади Сергієм Хоменком, Михайлом Литвинюком та Олександром Майданевичем вручено від селищного голови 40 новорічних солодких подарунків дітям, які проживають в сім`ях, що опинились в складних життєвих обставинах, дітям з інвалідністю, дітям з родин, які потребують соціальної підтримки.

ВУЛИЧНІ ДОРОГИ ПОТРЕБУВАЛИ РЕМОНТУ ПОНАД 8 РОКІВ

Триває поточний ремонт дорожнього покриття вулиць Заводська, Квіткова, Калинова у Старій Синяві за кошти, які надійшли до селищного бюджету із Хмельницького районного бюджету в сумі 700 тис. грн.

ПОДАРУНКИ -МИКОЛАЙЧИКИ ВІД КЕРНЕЛ

Завдяки співпраці керівництва ТОВ «Енселко-Агро», керівника відділу соціальної політики товариства Олени Романенко, менеджера компанії Вадима Муравського із селищним головою Віталієм Здебським цього року надано соціальну допомогу, адресовану найменшим жителям громади.

Хмельницьке РВ АМУ провело навчання для фахівців сфери ЖКГ із громад краю.

Регіональне відділення Асоціації міст України провело, заключну у цьому році, практичну сесію із застосування законодавства. Темою стало «Врегулювання процесу надання та споживання житлово-комунальних послуг, а також питань перехідного періоду в умовах введення в дію Закону" Про житлово-комунальні послуги" ( закон 1060-IX Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг", прийнятий 3 грудня 2020 р.».