Фото без опису23 грудня 2021 року відбулося заключне в цьому році чергове засідання селищної комісії з питань ТЕБ і НС згідно плану роботи комісії на 2021 рік. Членам комісії, які працювали дистанційно, в он – лайн режимі, було запропоновано до розгляду три питання:

1. Про стан створення матеріальних резервів місцевого рівня для ліквідації та попередження наслідків надзвичайних ситуацій в територіальній громаді;

2. Про стан організації заходів щодо створення, використання та утримання фонду захисних споруд цивільного захисту громади;

3. Про підсумки роботи та виконання рішень комісії з питань ТЕБ і НС в 2021 році. Крім присутніх на зв`язку 13 членів комісії на засідання комісії були запрошені старости сіл та керівники структурних підрозділів селищної ради, на балансі яких перебувають захисні споруди цивільного захисту. По всім трьом питанням доповідав відповідальний з питань цивільного захисту – завідувач сектору внутрішнього контролю та аудиту селищної ради Юрій Гурин. Після обговорення, з кожного розглянутого питання комісією прийняті відповідні рішення.

Протягом 2021 року проведено 19 засідань комісії, на яких розглянуто 31 питання, з них 6 чергових засідань, на яких розглянуто 14 питань, та 13 позачергових засідань, де розглядалося 17 питань. Роботу селищної комісії з питань ТЕБ і НС визнали як такою, що відповідає вимогам, адже крім важливих запланованих завдань протягом року було оперативно розглянуто також 12 питань, які стосувалися вжиття заходів, пов`язаних з запобіганням поширення на території громади гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS – CoV – 2, що в значній мірі допомогло стабілізувати ситуацію із розповсюдженням цієї хвороби. В ході засідання членами комісії розглянутий та погоджений для затвердження головою комісії з питань ТЕБ і НС Віталієм Здебським план роботи комісії на 2022 рік.

На завершення засідання, перший заступник голови комісії – перший заступник селищного голови Олександр Попик подякував усім за продуктивну роботу та побажав в новому році добра і миру усім жителям громади, а членам комісії та старостам сіл - передбачити можливість спільною роботою з населенням запобігати в 2022 році будь-яким проявам надзвичайних ситуацій на території нашої громади.

За матеріалами засідання комісії.