Чи потрібно відображати цифрове значення марки акцизного податку у фіскальному чеку: новозміни у застосуванні РРО/ПРРО

Як повідомили в управлінні податкового аудиту Головного управління ДПС у Хмельницькій області, відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 08.06.2021 № 329 "Про затвердження Змін до Положення про форму та зміст розрахункових документів/електронних документів", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24.06.2020 за №832/36454, внесено зміни до форми та змісту розрахункових документів.

НА ВИКОНКОМІ ОБГОВОРИЛИ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

У залі Будинку культури в рамках карантинних вимог «помаранчевої зони» відбулося засідання виконавчого комітету, яке провів селищний голова Віталій Здебський. Участь у роботі взяли 32 члени виконкому.

Україна зіштовхнулася з найбільшими викликами за весь час пандемії

Станом на  20  жовтня  2021 року  на Старосинявщині  збільшилася кількість випадків  захворювань на корона вірус від початку пандемії, про це детальніше  інформує  головний  лікар  Старосинявського ЦПМСД   Надія Ананьєва:  «Станом на 15:00 20.10.2021р. на Старосинявщині кількість хворих на COVID-19 від початку пандемії  за даними КНП «Старосинявський ЦПМСД» становить - 1426 (+ 36 нових випадків),  39 летальних,  лікується 81 чол.( з них 2 дітей),  з них госпіталізовано - 19: 19 - в Старокостянтинівську БПЛ.

ПРАЦЮВАЛИ НАД БЛАГОУСТРОЄМ ЦЕНТРУ МІСТЕЧКА

Питання благоустрою залишається досить актуальним в осінній період: підготовка територій до зими, прибирання площ і парків, упорядкування дитячих майданчиків, загортання опалого листя Активно до проведення заходів благоустрою  в центрі містечка Старої Синяви долучилися працівники селищної ради (керівники структурних підрозділів, заступники селищного голови), які оперативно організували  виконання робіт на території селища із залученням транспортних засобів комунальних підприємств.

ДОЛЯ ВЕЛА АФГАНСЬКИМИ ДОРОГАМИ

Сьогодні свій ювілей відзначає Олександр Яковлевич Осадчук, голова громадської організації «Старосинявська районна організація ветеранів  України» та ГО «Старосинявська районна організація ветеранів Афганістану /Воїнів-інтернаціоналістів/». Народився 20 жовтня 1961 року в селі Залісся на Старосинявщині. В 1977 році закінчив місцеву восьмирічну школу.

«Славетна Старосинявщина: погляд крізь віки»

На таку тему у залі Будинку культури  відбулася історико -краєзнавча конференція, присвячена величним датам: 14 жовтня  старосинявці традиційно  відзначають День селища Стара Синява, цього року 478-а  річниця від дня заснування нашого містечка та надання йому Магдебурського права; християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисників і захисниць України, також це День українського козацтва  і День створення Української Повстанської Армії.

ПРИВІТАЛИ ЗАХИСНИКІВ У ДЕНЬ СВЯТА

У залі Мшанецького Будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений знаменним датам. На урочистостях були присутні воїни АТО, військовослужбовці, учнівська молодь та жителі і гості села. В історії Батьківщини є багато подій, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі.

Старосинявській громаді - 6 років!

ДОРОГІ ЖИТЕЛІ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ ГРОМАДИ, ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ! Сьогодні у нас гарна дата, яка поєднує величні події: День селища Старої Синяви, який святкуємо 14 жовтня; відзначаємо 478–му річницю з часу заснування містечка, день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та державне свято – День захисника України!

ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ СЕЛИЩА СТАРОЇ СИНЯВИ

Шановні жителі Старосинявської громади, дорогі воїни-захисники! 14 жовтня у нас чудові свята - День селища Старої Синяви, 478–ма річниця, день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці, державне свято – День захисника України!