Фото без описуПитання благоустрою залишається досить актуальним в осінній період: підготовка територій до зими, прибирання площ і парків, упорядкування дитячих майданчиків, загортання опалого листя Активно до проведення заходів благоустрою  в центрі містечка Старої Синяви долучилися працівники селищної ради (керівники структурних підрозділів, заступники селищного голови), які оперативно організували  виконання робіт на території селища із залученням транспортних засобів комунальних підприємств.

Так, працівниками селищної ради спільно із працівниками КП «Старосинявський комунгосп» (керівник Ігор Федорчук) упорядковано територію біля пам’ятника Матері і дитини, висаджено  квіти (хризантеми та тюльпани).

КП «Старосинявський комунгосп»  проведено роботи з ремонту дитячого майданчика в центрі Старої Синяви, пофарбовано гойдалки.

Фото без описуУ центрі селища приведено в належний вигляд лавки (здійснено ремонт та фарбування); побілено бордюри.

Наразі працівники комунгоспу упорядковують території біля парків, скверів, тротуарів в центрі Старої Синяви, організовують регулярне вивезення твердих побутових відходів.

Шановні жителі містечка! Велике прохання не ламати дитячі гойдалки та не смітити біля місць відпочинку  біля лавок. Цінуйте працю та поважайте батьків, які там відпочивають з найменшими  мешканцями містечка! Культура  поведінки говорить, якою є людина насправді!

І не забувайте за камери відеоспостереження. На кожного правопорушника є свій вплив.

Відділ  комунального майна,  ЖКГ та інфраструктури

виконкому  селищної  ради