Фото без описуУ залі Будинку культури в рамках карантинних вимог «помаранчевої зони» відбулося засідання виконавчого комітету, яке провів селищний голова Віталій Здебський. Участь у роботі взяли 32 члени виконкому.

Селищний голова Віталій Здебський перед початком виконкому представив нових членів виконавчого комітету: старост та начальника сектору поліцейської діяльності №1 відділу поліції №1 Хмельницького районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області, підполковника поліції Сергія Дулепова, які згідно рішення сесії поповнили склад виконкому – тепер уже 47 осіб.

Під час роботи розглянуто, обговорено проекти рішень виконкому з різних напрямків діяльності органу місцевого самоврядування, зокрема: встановлення тарифів на теплопостачання на 2021-2022р.р. для комунальних підприємств та організацій Старосинявської селищної ради; про початок опалювального сезону 2021-2022 років на території Старосинявської селищної ради; вирішення питань захисту прав дітей згідно поданих заяв їхніх батьків. Усі питання обговорено, надано пояснення щодо вартості послуг та розрахунків на тепло.

У розділі «Різне» відбулося обговорення питань. Зараз здійснюється поточний ямковий ремонт вуличних доріг, чи є контроль за використанням матеріалів знятого шару асфальту на вул.Івана Франка, і як висипають дороги? – цікавило питання.

Віталій Здебський, селищний голова, ґрунтовно проаналізував стан робіт: «Над цими питаннями є постійний контроль, закріплено відповідальних осіб, заступника, вулиця Івана Франка була на балансі селищної ради, ми потрапили до плану робіт «Державне будівництво», де виділено 4,5 млн. грн. Замовником виконання робіт є державне підприємство “Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг”, (керівник державного підприємства Владислав Фалюш), підрядник – ДП “Хмельницький облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України». Ділянка дороги відремонтована належним чином. Матеріали (відходи) після фрезерування та бордюр ний камінь мають передати актами передачі до селищної ради, а тоді ми зможемо ним висипати інші вулиці. Є 20 т зрізаного асфальту, його передадуть згідно нашого офіційного листа в законному руслі.»

Членами виконкому прийнято відповідні рішення. (Прийняті рішення виконавчого комітету можна переглянути )

Прес-служба ТГ.