Фото без описуСьогодні на центральній площі селища біля Стели пам’яті Героям відбулася поминальна служба із вшанування світлої пам’яті наших земляків - військових Героїв, які загинули в російсько-українській війні.

Священики Старосинявського благочиння православної церкви України із о.Михаїлом Куліним, настоятелем храму  Святого Великомученика Димитрія Солунського в с.Гречана, провели поминальну службу за загиблими у війні нашими земляками, захисниками України, та силою української молитви усі разом просили захисту Господнього всім військовим, котрі захищають зараз Україну на фронті.

Участь у спільній молитві взяли родини загиблих Героїв, жителі громади, працівники селищної ради, секретар ради Олександр Пузирук, представники установ та організацій, котрі діють на території громади.

Секретар ради Олександр Пузирук вручив нагрудний знак та диплом «Почесного громадянина Старосинявської громади» (посмертно) родинам загиблих Героїв-військовослужбовців:

• Жителю с.Пасічна - ШАЛАТОВСЬКОМУ Вадиму Володимирович;
  • Жителю с.Залісся - ГЕРЕЗІ Олексію Віталійовичу;
  • Жителю с.Щербані - СОЛОГУБУ Роману Михайловичу;
  • Жителю смт.Стара Синява - КАЗМІРОВУ Олександру Вікторовичу;
  • Жителю с. Паплинці - ЧОРНОМОРЦЮ Василю Миколайовичу;
  • Жителю смт.Стара Синява - ДЗЮБІ Андрію Петровичу;
  • Жителю с.Лисанівці - ШЕВЧУКУ Сергію Анатолійовичу;
  • Уродженцю смт.Стара Синява - КОВАЛЕВСЬКОМУ Олегу Станіславовичу;
  • Жителю с.Адампіль - ПОКУТНЬОМУ Анатолію Сергійовичу;
  • Жителю с.Пасічна - РУСОМУ Ігорю Петровичу.

Загиблим – вічна шана і світла пам'ять! Мирного неба і міцного здоров’я всім живим!

За матеріалами заходу.