У суботу відбудеться громадське обговорення ВАЖЛИВО

У суботу відбудеться громадське обговорення

Сьогодні у селищній раді відбулося засідання організаційного комітету з організації громадських обговорень кандидатури старости Сьомаківського старостинського округу  Старосинявської селищної ради, яке провів голова оргкомітету, перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик.

Відбулося засідання виконкому ФОТО

Відбулося засідання виконкому

Сьогодні перший заступник селищного голови Олександр ПОПИК провів  засідання виконавчого комітету, участь в якому взяло 30 членів виконкому. Хвилиною мовчання члени виконкому вшанували пам'ять 60 загиблих Героїв.

Відбулася зустріч матерів і дружин захисників України ФОТО

Відбулася зустріч матерів і дружин захисників України

Вчора, 21 квітня 2024 року, у Старосинявській громаді  відбулася тристороння зустріч – «круглий стіл» між родинами військовослужбовців Старосинявщини, представниками влади громади та жінками Об'єднання матерів і дружин Захисників України - Хмельницька область.

Ігор Ліщук:  річниця загибелі ФОТО

Ігор Ліщук: річниця загибелі

Сьогодні, 21 квітня 2024 року, минає річниця світлої пам’яті як у боях за Україну героїчно загинув Ігор Анатолійович Ліщук на Донецькому напрямку. Світла пам'ять Герою!

Відремонтували ділянку дороги місцевого значення ФОТО

Відремонтували ділянку дороги місцевого значення

Ямковий ремонт доріг місцевого значення - питання на часі. Відповідно до Програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць та доріг комунальної власності Старосинявської селищної ради на 2022-2025 роки виконуються роботи щодо утримання та розвитку автомобільних  доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету.