Фото без описуПерший заступник селищного голови Олександр ПОПИК провів он-лайн засідання виконавчого комітету, участь в якому взяло 24 члени виконкому. Хвилиною мовчання члени виконкому вшанували пам'ять 61 загиблого Героя.

Під час роботи виконавчого комітету розглянуто та прийнято рішення з одного питання:

1. Про внесення змін до рішення від 29 березня 2023 року №01/2023 «Про затвердження складу державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Старосинявській селищній раді та Положення до неї», про що детально розповіла  заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Надія Вікарська.

На завершення роботи виконкому перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик підбив підсумки роботи виконавчого комітету, подякував присутнім за оперативну роботу.

За матеріалами виконкому.