Фото без описуВже традиційно кожного року до Великодня ми наводимо лад у своїх оселях, щоб зустріти одне з найбільших християнських свят з чистими помислами і чистим довкіллям.

У нашій громаді проживає велика кількість небайдужих та активних громадян. Закликаємо усіх долучитися до акції весняного прибирання завтра 30 квітня та 01 травня 2024 року й спільно зробити велику добру справу усі разом – навести лад на придорожніх смугах, парках та скверах, площах громади.

Традиційний весняний місячник благоустрою "За чисте довкілля" розпочався з початком квітня 2024 року та триватиме до 05 травня 2024 року.

Незважаючи на непростий теперішній час, коли ми змушені переживати третій рік воєнного стану в країні, життя триває …

Просимо кожного керівника установи, організації чи підрозділу, котрі працюють на території громади, прибрати територію навколо свого подвір’я. Адже краса та охайність громади залежать і від нашого ставлення до таких простих речей.

Ми відчуватимемо зміни, якщо самі їх робитимемо! Не будьте байдужими, приєднуйтесь до спільної справи!