Фото без описуУ читальному залі центральної бібліотеки для дорослих відбулося  засідання координаційної ради первинного осередку Всеукраїнської громадської організації "Об'єднання матерів і дружин Захисників України", яке провела голова первинного осередку ГО Галина Ковалевська, мати загиблого Героя у перший день війни Олега Ковалевського.

Під час засідання родини загиблих обговорили ряд актуальних злободенних питань із представниками різних служб, що діють на території громади, керівників структурних підрозділів Старосинявської селищної ради.

Участь в обговоренні взяли представники:

• перший заступник селищного голови Олександр Попик;
  • десятого відділу Хмельницького РТЦК та СП;
  • відділу з питань соціального захисту населення Старосинявської селищної ради;
  • Старосинявського Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг);
  • підрозділу Управління пенсійного фонду України;
  • відділу державної реєстрації актів цивільного стану та місця проживання селищної ради;
  • відділу з питань державної реєстрації;
  • відділу з питань обслуговування громадян, призначення та виплати державних соціальних допомог (смт. Стара Синява) УСЗН Хмельницької РДА;
  • безоплатної юридичної допомоги.
  • архівного відділу Хмельницької РДА.

Розглядалася робота  з організації діяльності місцевого осередку ВГО "Об'єднання матерів і дружин Захисників України".

Олександр Федорович вручив Об'єднанню підписаний "Меморандум про співпрацю".

Приємно, що до Об'єднання приєдналося ще 5 земляків: батьки полеглих Героїв та двох мам, діти - захисники  яких вважаються безвісти зниклими.

Щодо планування роботи, то членами Об'єднання були внесені конкретні пропозиції на поточний план та на перспективу діяльності. Наступне засідання Об'єднання відбудеться 31 травня, в останню п'ятницю травня після спільної Молитви.

За матеріалами
координаційної ради первинного осередку
Всеукраїнської громадської організації
"Об'єднання матерів і дружин Захисників України"