Відбулася зустріч із представниками Національної поліції

Сьогодні у сесійній залі адмінбудинку Старосинявської селищної ради відбулася зустріч із  представниками Національної поліції:  начальником Управління головної інспекції ГУНП в Хмельницькій області Кузьміним Петром Петровичем; старшим інспектором з особливих доручень Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України полковником поліції Когунем Андрієм Миколайовичем. На зустріч запрошено керівництво сектору поліцейської діяльності № 1 (Олександр Дулепов, Олександр Пасічник), дільничних офіцерів поліції та поліцейських офіцерів громади.

«Освіта єднає»

Вчора, 30 серпня 2023р., у  приміщенні Старосинявського ліцею імені О.Романенка відбувся захід освітян Старосинявщини «Освіта єднає, організований початок освітнього процесу в 2023-2024 рр.».

ВАЖЛИВО

Незмінне нагадування про потребу передати показники

Чергове нагадування: настав час передачі показників лічильників електроенергії. Показники за липень потрібно передати в проміжку з 30 липня до 3 серпня включно. Наголошуємо: онлайн сервіси працюють цілодобово, у вихідні дні також.

У День пам'яті захисників України

Сьогодні 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

ВАЖЛИВО

Вшановуємо пам'ять загиблих героїв

29 серпня згідно з Указом Президента третій рік поспіль в Україні офіційно відзначається День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Оперативно ліквідували дві пожежі на території громади

Вже вкотре працівники КУ«Старосинявська місцева пожежна охорона»  стають надійними помічниками  рятувальників 34-ої державної пожежно-рятувальної частини 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

Дякуємо за підтримку!

Старосинявська селищна рада висловлює подяку усім працівникам структурних підрозділів, комунальних підприємств та установ за активну участь у ліквідації наслідків артобстрілів на території сусідньої Меджибізької громади в ніч на 19 серпня, котрі працювали в команді чотири дні на пошкоджених об’єктах:

9 років тому – назавжди в нашій пам’яті

Минуло 9 років, як 19 серпня 2014 року в зоні АТО трагічно загинув наш земляк, колишній Старосинявський селищний голова Олександр Трохимович Романенко, який у червні 2014 року вступив у ряди добровольців для захисту територіальної цілісності та недоторканості нашої держави.

Допомагаємо ліквідовувати наслідки обстрілів

Три  дні поспіль команда добровольців зі Старосинявської громади допомагає жителям сусідньої громади ліквідовувати наслідки обстрілів, завдані рашистами по мирних кварталах. Селищний голова Віталій Здебський очолював команду під час виїздів – організовували роботу та допомогу місцевим службам і людям.