Хмельницька область продовжує відновлення Херсонщини ФОТО

Хмельницька область продовжує відновлення Херсонщини

Хмельницька область продовжує відновлення пошкоджених внаслідок збройної агресії російської федерації об’єктів житлового призначення у смт Високопілля Бериславського району Херсонської області, в рамках президентського проекту “Пліч-о-пліч”.

Розглянули протоколи про порушення правил благоустрою та торгівлі НОВИНИ

Розглянули протоколи про порушення правил благоустрою та торгівлі

Сьогодні у селищній раді  відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради. Голова адмінкомісії Надія Вікарська провела засідання, на яке прибуло  6 членів адмінкомісії.

Учасники організованої злочинної групи постануть перед судом за продаж неіснуючих товарів в Інтернеті ВАЖЛИВО

Фігуранти привласнювали кошти громадян під виглядом продажу колекційних монет та предметів антикваріату на популярному інтернет-аукціоні. Правоохоронці завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт.

Державна підтримка бізнесу в питаннях фіскалізації розрахункових операцій ВАЖЛИВО

Державна підтримка бізнесу в питаннях фіскалізації розрахункових операцій

Державна податкова служба України в умовах військового часу продовжує роботу із вдосконалення функціоналу безоплатного ПРРО, створюючи бізнесу зручні умови для виконання вимог щодо фіскалізації розрахункових операцій.

Умови призначення, розмір та тривалість виплати допомоги по безробіттю, в тому числі під час дії воєнного стану ВАЖЛИВО

Умови надання допомоги по безробіттю, механізм обчислення службою зайнятості страхового стажу, тривалість та розмір допомоги по безробіттю визначені Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» (далі – Закон) та Порядком надання допомоги по безробіттю, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 02.06.2022 №735.

Хмельниччина долучилася до партнерської зустрічі «Реформа харчування: виклики, досягнення, перспективи» ФОТО

10 серпня на Київщині відбулася партнерська зустріч «Реформа харчування: виклики, досягнення, перспективи». Про важливість цієї реформи неодноразово наголошувала перша леді Олена Зеленська. Участь в зустрічі взяв перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін та заступник начальника ОВА Володимир Білик.

СПРОЩЕНА СИСТЕМА ОПОДАТКУВАННЯ НОВИНИ

СПРОЩЕНА СИСТЕМА ОПОДАТКУВАННЯ

Закон № 3219 визначає порядок та умови повернення суб'єктів господарювання, які використовували спрощену систему з особливостями оподаткування, встановлену пунктом 9 підрозділу 8 розділу ХХ «Перехідні положення» Кодексу, на систему оподаткування, на якій такі платники податку перебували до обрання таких особливостей оподаткування. Також Закон № 3219 врегульовує питання визначення граничного обсягу доходу після повернення на ставку та групу єдиного податку, визначеного главою 1 розділу XIV Кодексу, та особливості справляння єдиного податку платників, які до 1 серпня 2023 року використовували спрощену систему з особливостями оподаткування. 19

Селищний голова провів особистий прийом громадян ФОТО

Селищний голова провів особистий прийом громадян

Сьогодні селищний голова Віталій Здебський провів особистий прийом громадян. На прийомі побувало  10-ро  осіб, які зверталися з приводу надання консультації та допомоги у вирішенні особистих і робочих питань. Розглянуто 9 особистих звернень та одне колективне звернення.

Зміни, які чекають платників податків, що здійснюють розрахункові операції у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг НОВИНИ

Cтаросинявська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області  надає роз'яснення щодо змін, які запроваджуються для платників податків, що здійснюють розрахункові операції у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, у зв'язку з прийняттям Закону від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».