Фото без описуВже вкотре працівники КУ«Старосинявська місцева пожежна охорона»  стають надійними помічниками  рятувальників 34-ої державної пожежно-рятувальної частини 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

Так,  23 серпня та 24 серпня у вечірній час  працівники  МПО спільно з рятувальниками боролися із пожежами на сміттєзвалищі в Старій Синяві та  на полі поблизу с.Пилявки, де ліквідували пожежу на стерні.

Із завдання впоралися оперативно.   До робіт залучено дві одиниці  техніки.

Існувала висока пожежна небезпека, проте сталося загоряння з невідомих причин.

Мешканців Старосинявської громади вкотре просять не забувати телефонувати на «101» та «102», коли бачать такі горіння та знають про паліїв.

Нагадуємо, що на час воєнного стану спалювання сухостою можуть прирівнювати правопорушень (диверсій). Це передбачає кримінальну відповідальність. За самовільне спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків, що заборонене в Україні, громадянам загрожує штраф, розміром від 3060 до 6120 грн, за ті ж дії, вчинені на території заповідників, паліям загрожує штраф у розмірі від 6 120 до 12 240 грн.

За матеріалами КУ «Старосинявська МПО»